Jesiotr na gruntówę?

/ 5 odpowiedzi

  • konto usunięte

Wędkarstwo gruntowe

Dzisiaj bedąc na Odrze widziałem jak kolega po kiju złapał jesiotra na rosówkę z gruntu . Ryba miała 96 cm . Ale koleś się zdziwił hehehe , zresztą nie tylko on bo jego kamrat wlazł z podbierakiem po pas do wody a jak zobaczył ten przedpotopowy kształt to wyskoszył jak poparzony hahahaha  . Jak kiedyś pisałem czechom poszło sporo jesiotra z hodowli , może się zadomowią ?  Jak widać jeszczę kilka powodzi i bóg  jeden wie co jeszcze będziemy łapać w naszej Oderce ! Rybka trafiła oczywiście do wody , fakt , że mało nie zdechła przy foto sesji ( hehehe ) ale nie często się zdarza taki połów ! Ponoć to już trzeci jesiotr złapany w lipcu w tych rejonach .

 

manwe1


Miło by było łowić Jesiotry w Polskich rzekach !  (2010/07/10 21:57)

striggley


To że na gruntówkę to nic dziwnego bo sam łapałem ....ale na hodowlanym rzecz jasna, ale to że w Odrze to już nie lada wyczyn :) (2010/07/12 09:51)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik35722


Ciekaw jestem co z '' nimi '' będzie ? Zostana a może znikną ?   (2010/07/12 10:40)

Valdek100


Ja złapałem jesiotra pod koniec czerwca na Wiśle. Jakoś tak po wysokich wodach, niedaleko ujścia do Bałtyk (2010/07/31 12:56)

Valdek100


Ja złapałem jesiotra pod koniec czerwca na Wiśle. Jakoś tak po wysokich wodach, niedaleko ujścia do Bałtyku. Była chyba 21.00 na rosówkę. Wziął po kilku minutach od zarzucenia. Miał ponad 75 cm i 3,6 kg. Hol szybki, bez jakiś większych historii.

Faktem jest strach yo do ręki wziąć.

(2010/07/31 12:59)