Jesień,wiosna-biały robak czy proteina?

/ 5 odpowiedzi
Hejo!!!Siedzimy sobię z koleg± za granica(Frankfurt am Main)i sprzeczamy się między sob± co najlepiej założyć na włos jesieni± i wczesn± wiosn±. Ja jestem takiego zdania że biały robak na klipsie b±dĽ agrafce lepiej się sprawdza od kulek i pelletu je¶li chodzi o te pory roku,a jego zdanie jest zupełnie inne. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
majsterp


do końca nie wiem ale chyba na proteiny jeszcze trocha (2014/10/10 14:35)

Bernard51


Siedzimy sobię z koleg± za granica(Frankfurt am Main)i sprzeczamy się między sob± co najlepiej założyć na włos jesieni± i wczesn± wiosn±.

To trzeba cztery litery przewietrzyć nad wod± i po sprzeczce, kto ma rację. (2014/10/20 19:45)

u?ytkownik130601


Siedzimy sobię z koleg± za granica(Frankfurt am Main)i sprzeczamy się między sob± co najlepiej założyć na włos jesieni± i wczesn± wiosn±.

To trzeba cztery litery przewietrzyć nad wod± i po sprzeczce, kto ma rację.

Dobre dobre tylko nic nie bierze ani na jedno i drugie. Dzieki za rade mistrzu. (2014/10/25 19:36)

tripod


Dipowane białe na klipsie. nie ma bata, to najlepszy k±sek dla ryby. Ale białe na klipsie często trzeba wymieniać na ¶wieże, aby robaczki ci±gle się ruszały. Zróbcie kiedy¶ te¶cik i napiszcie, jak poszło. (2014/11/26 06:47)