Zaloguj się do konta

Jesienny konkurs z firmą Jaxon!

utworzono: 2014/11/05 07:00

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

redakcja

Zapraszamy na konkurs dla członków grupy Jaxon. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać w kilku słowach, który sprzęt wędkarski firmy Jaxon najlepiej sprawdza się późną jesienią. Oceniane będzie wasza pomysłowość i kreatywność. [2014-11-05 07:00]

Przemek1992

Zabieram sprzęt, spytasz jaki - JAXONA,Z nim żadna ryba mnie nie pokona,Ruszam nad wodę, nie ma miejsca na wpadki,Ani myślę zakończyć w tym sezonie zasiadki,Zima za pasem, mróz nie raz "trzaska",Dobrze, że mam komplet JAXON FT ALASKA! [2014-11-05 08:47]

marciin 2424


[2014-11-05 09:26]

marciin 2424

Lubisz finezyjne łowienie jesiennych drapieżników ? Z kijem EXTERA JIG SPIN wszystko staje się
                                                           FINEZJĄ !
[2014-11-05 09:29]

krisbeer

który sprzęt wędkarski firmy Jaxon najlepiej sprawdza się późną jesienią ?

dziwne to pytanie

wyroby Jaxon sprawdzają się   o każdej porze roku

oto jest odpowiedź na nie !

[2014-11-05 11:31]

wuran

używam podbieraka Jaxon Metal Safe Nylon (PL-AXMN300F) w sposób standardowy do podbierania ryb, za to żona znalazła dla niego inne zastosowania. Rączką teleskopową poprawia firanki i zasłony, bo zasięg 3 metry jest do tego jak najbardziej użyteczny. Drugie zastosowanie domowe, to odcedzanie kapusty kiszonej, dzięki nie przyjmującej zapachu siatce wykonanej z nylonowej żyłki trudno się zorientować do czego była używana.
[2014-11-05 12:10]

pawel75

"Extera Tele Strong" na jesienne me zdobycze
 To ciężki oręż na ryby bycze !
 Czy to grunt, czy żywcówka
 Sprosta spokojnie gdy weźmie życiówka
 Do tego zestawu z kręciołków Jaxona
 Wybrałem równie mocnego Posejdona
 Sprzęt Jaxona kieszeni nie zrujnuje
 Służy świetnie, doskonale się sprawuje !
[2014-11-05 13:32]

karol3k

Jesienią wybieram błyski Holo Reflex Cast,
by drapieżnik nie miał ze mną szans,
żaden szczupak, okoń się nie oprze,
Z przynętami Jaxon bawisz się dobrze.
[2014-11-05 14:43]

remik21

Najnowsze osi ą gni ę cia w technologii projektowania w ę dzisk muchowych

oraz produkcji linek pozwoli ł y uzyska ć kr ó tsze i l ż ejsze kije do u ż ytkowania.

S ą teraz powszechnie widziane w ę dki o mniejszych d ł ugo ś ciach,

dopasowane do nowoczesnych systemów linek muchowych.

W normalnych warunkach s ą w stanie odda ć rzuty por ó wnywalne z d ł u ż szymi modelami,

a przy tym wykona ć du ż o l ż ejsz ą prac ę przez dzie ń na rzece.

D ł u ż sze kije maj ą jednak lepsze zastosowanie w bardziej ekstremalnych warunkach i

nadal s ą wa ż nym narz ę dziem w arsenale ł ososiowego w ę dkarza …

 

JAXON XT-PRO NG Royal Fly

JAXON XT-PRO NG Royal Salmon Fly.

[2014-11-05 14:45]

piotrzdzieblo

Holo Select - Karaś Jaxon- wobler w sam raz na jesiennych łowów czas. [2014-11-05 16:13]

wojtek123123

Przyszła Jesień, czas Szczupaka, Będzie pewnie niezła draka, Lecz chcąc zdziałać więcej bracie, Musisz spiąć szanowne gacie, I zakupić sprzęt Jaxona, Mimo, że się czepia żona, To posłuchaj mojej rady: Kup woblery, gumy, blaszki To nie zaznasz już porażki. Jaxon zadba o wyniki  I ci zdradzi swe tajniki. Także ruszaj bracie śmiało, Po przygody jakich mało !
[2014-11-05 17:13]

waldi143

WIELOELEMENTOWE WOBLERY JAXON ATRACT MULTI-PARTS DO ZŁUDZENIA PRZYPOMINAJĄCY NATURALNE RUCHY ŻYWEJ RYBKI DOSKONALE SPRAWDZA SIĘ PODCZAS JESIENNYCH WYPRAW SPINNIGOWYCH NA DUŻEGO DRAPIEŻNIKA

[2014-11-05 19:38]

miclic13

Ze względu na szczupakowo-sandaczowy sezon moim zdaniem najlepiej jesienią sprawdzi się wędka dedykowana do łowienia z opadu JAXON VARIANT PRO KOGUT. Już dwa lata wspólnie wyjmujemy sandacze :).
[2014-11-05 19:58]

Filipo480

PERSEUSik, ultra skuteczny, jest to kijek bardzo waleczny.
[2014-11-05 20:15]

SVT

WOBLER CARPAN 7FC JAXON

Ten wobler daje dużo radości, jak i możliwości.Radość to że go posiadamy i cieszy swoim atutem.Potrafi nawet ślepego drapieżnika sprowokować.Jego lustrowanie, jak i energiczna akcja. Daje się odczuć na wędce.Kiedy w trakcie poszukiwań , nie mamy kontaktu z rybą.Wystarczy wyjąć tego As-a ze swoich asortymentów.A nasza pasja i duma, będzie sprzyjała, na każdym wypadzie.

Poczuj się jak WOJOWNIK !
[2014-11-05 21:11]

Ja z Jaxona mam już wiele 3 spinningi xt-pro których wyrzut na 3 dziele lekko (25g), średnio  (32g)i no i ciężko (48g)Dodatkowo  całkiem nowe   zakupiłem rękawice neoprenoweJuż nie mówiąc o kręciołkach...Miałem już ich trochę.Sprzęt polecam, dobry wybórdalej czas nad wodę... [2014-11-05 21:16]

Tomisek

Późna jesień... czas na łowy !Szczupak podrósł już majowy,Bierz więc bracie Jaxa wędkęI atakuj, jak masz chętkę.Jaxon nigdy nie zawodziZ reklamacją nie przychodzisz.Czy to przypon, blaszka, wędkaWszystko bez najmniejszej wady.Jaxon - firma doskonałaMa tradycję I zasady !

[2014-11-05 21:24]

gwizdek

Wędkowanie w rzece jesienią jest niczym pobyt w sklepie.

Na te zakupy zabieram sprzęt Jaxon'a, gdyż extra towar łowi. 

[2014-11-06 23:14]

marian19701224

Sprzętu Jaxon używam od kilku lat.Najbardziej cenię ,niezawodne kołowrotki Harmony LS300 i wędkę TELE CAST 420. [2014-11-07 20:29]


Pierwszym kijem który kojarzy mi się z późno jesiennymi łowami jest bat Jaxon xt-pro limited-edition 7m. Jest to sprzęt który prawie zawsze towarzyszy mi na wyprawy nad Kanał Żerański. I to właśnie dzięki niemu moje kilku godzinne wypady stają się przyjemnością a nie udręką za sprawą jego ultra lekkiej wagi. Jest to kij idealnie pasujący do wszystkich polskich łowisk dzięki czemu znajduje wielu zwolenników. Kij ten jest bardzo wytrzymały przy zachowaniu bardzo lekkiej wagi co jest rzadko spotykane u innych producentów. Wędzisko to przy 7m długości wazy tylko 210g. Tak dobrze przeczytaliście tylko 210g jest to cudo pochodzące ze stajni Jaxona.


Najlepiej spisującym się kołowrotkiem firmy Jaxon jest monolitch spin ms 300. Kręcił ten miałem okazje wygrać w konkursie organizowanym przez redakcje wędkuje.pl. I to właśnie dzięki redakcji oraz firmie jaxon miałem okazje mieć styczność z tym cudem. Przez okres letni młynek ten służy mi do metody odległościowej natomiast jesienią nawijam na niego plecionkę jaxon NEW CONCEPT Premium Fluo i zwijam cienką żyłkę do metody odległościowej JAXON SATORI Match (którą opisywałem na moim blogu). Kołowrotek najlepiej spisuje mi się do lekkiego łowienia z opadu ale do cięższych zadań również nadaje się doskonale. Dodatkowym atutem tego młynka jest jego elegancki wygląd który również jest ważna dla wielu z nas.


Na jesienne, wiosenne jak i letnie połowy najlepszy jest mój feeder jaxon grand virtuoso feeder 3.9m cw120g. Uwielbiam go ponieważ dzięki specjalnie opracowanej konstrukcji można nim łowić ładne karpie jak i małe ukleje po dostosowaniu odpowiedniej szczytówki. Jest to kij na tyle uniwersalny że przy zastosowaniu najsztywniejszej szczytówki oraz przy odpowiednim ustawieniu wędziska można łowić nim sandacze z gruntu. Co jest bardzo ciekawą alternatywą dla początkujących szukających czegoś dobrej klasy do uniwersalnych łowów.


Kolejnym wędziskiem który najlepiej sprawdza mi się podczas jesiennych wypraw jest JAXON EXTERA CARP 3,90 m 3,0 lbs 2skł. Który służy mi do łowienia metodą żywcową, ale nie tylko ponieważ często wykorzystuje go do łowienia karpi jak i sandaczy z gruntu. Kocham ten kij za jego prace która jest spowodowana zastosowaniem dwu składu przy długości 3.9m.
Jak dla mnie jest to numer jeden w tej kategorii cenowej i nie tylko.

Kolejnym sprzętem o którym warto tu wspomnieć są Błystki Jaxon Holo Select Velis i Classic Contra o której istnieniu właśnie dowiedziałem się z naszego forum. I tak z ciekawości zakupiłem je aby zrobić ich małe testy na jesiennych drapieżnikach, Mają one na prawdę rewelacyjną prace którą można porównać do meppsów a cena jest rewelacyjna.


Jeszcze jedną rzeczą która sprawdza mi się rewelacyjnie i to już od kilku lat jest Siatka dł. 4m JAXON OSTELATO dzięki której złowione ryby pozostają w najlepszej kondycji. Bardzo dobrze sprawdza mi się ona na wodach stojących ponieważ idealnie układa się w wodzie czego nie można powiedzieć o innych produktach tego typu. Na dodatek szybko schnie oraz po wysuszeniu nie utrzymuje zapachu ryb dzięki specjalnej tkaninie.


Pozdrawiam Boczny Trok
.

[2014-11-07 20:54]

snoop34

Jeżeli masz chęć złowić jesienną rybkę, nie ważne na co będziesz łowić byle by był to Jaxon.. 

Wędka Jaxon Cantara Feeder dobrze wykonana, solidny uchwyt przyjazny w dotyku ponadto ponadstandardowe wykończenie blanków. Bez niej jesień nie nadejdzie.

[2014-11-09 10:15]

Calodobowy

Wobler Holo Select Runner
Może jesień to nie Summer,ale w torbie Holo Select Runner,szybki,trwały,doskonałyna szczupaki i sandały.Schodzi w głębie,penetruje i szczupaka prowokuje.Późna jesień mu nie straszna,każda ryba za nim szasta.

[2014-11-09 10:49]

szatan ns

Jesień nadeszła , chłodem powiewa,
Co rusz to deszczyk kropi nam z nieba.
Nic przyjemnego czekać zziębnięty ,
aż nasze "zębacze" chwycą przynęty.
Więc ,żeby pogoda nie psuła nam plany ,
polecam Jaxona parasol dookoła zamykany.




[2014-11-09 19:18]

Michal8300

Sprzęt Jaxon tylko na wymagającą jesień. [2014-11-09 23:30]

michal69

Moim zdaniem, późną jesienią, najlepiej sprawdza się wędka spinningowa MONOLITH XT. Bardzo dynamiczna praca pozwala na szybkie i pewne zacięcie, wygłodniałych o tej porze roku drapieżników. Poza tym nie może zabraknąć dobrego ubioru. Najlepszym rozwiązaniem jest seria odzieży FT ALASKA. Z takim zestawem od JAXONA niestraszna nam najgorsza aura, ani sprytne drapieżniki!




[2014-11-10 11:41]

jedrekqaz

Zawsze, ilekroć biorę spining (Jaxon) i torbę z przynętami (Jaxon) wkurza mnie, że dawno powinienem kupić coś nowego, ale to co mam nie chce się zniszczyć !!!. Działa niezawodnie od 9 lat !!!
Pozdrawiam
jedrek
[2014-11-11 13:20]