Jesienny konkurs z firmą Jaxon!

/ 49 odpowiedzi / 6 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

mOralne

Gdyby ilość zgniło-barwnych liści pomnożyć przez ilość uśmiechów odbijających się w ciemnej tafli jezior, potem podzielić na godziny wyczekiwania zmęczonych oczu na ten szaleńczy bieg spławika i dodać
do tego odrobinę wytrwałości i ułamek szczęścia, a następnie odjąć kule protein pachnących kusząco i wyjąć potęgę z rzadkich o tej porze roku acz spektakularnych, karpiowych połowów, ostateczny wynik
przedstawiłby się nam w postaci trzycyfrowej liczby-
436.  
Jaxon Inspiral Carp 3,6 m 3, 5 Ibs.

Czterysta trzydzieści sześć gram jesiennej, wędkarskiej pasji.

(2014/11/13 19:53)

barrakuda81

Mówią o niej:szara,ponura,mglista ale bywa też nazywana z racji swej zmiennej natury złotą...
Dla mnie jesień zawsze jednak będzie czasem największych drapieżników!To właśnie teraz jest szansa na emocjonującą konfrontację z wodnymi potworami...A jeśli już los się do mnie usmiechnie nie pozostawię niczego przypadkowi!Nie pozwolę sobie na utratę ryby życia - muszę być na to przygotowany!Kto wie czy taka szansa kiedykolwiek się powtórzy?Potrzebny mi niezawodny partner w postaci sprzętu, który gdy dojdzie do walki stanie po mojej stronie dając mi przewagę.Pojedynek z wielkim szczupakiem to wulkan adrenaliny,szalone odjazdy,wyskoki i taniec na ogonie.Kto przyjmie na siebie tytaniczną siłe zębatego potwora?Ja zaufałbym wędce JAXON MONOLITH XT SPIN o cw. w przedziale 10-40 g.Specjalnie zaprojektowane multimodułowe blanki uzbrojone w wysokiej klasy przelotki sic-zirconia oraz pewny uchwyt kołowrotka to elementy które nie zawiodą w decydującej chwili.Czułość i moc drzemiące w smukłym,niebywale estetycznym blanku ozdobionym wysmakowanymi detalami sprawią że oprócz komfortu wędkarz - esteta również dozna pozytywnych wrażeń. Tu wszystko ma być na swoim miejscu!Z takim sojusznikiem nie straszny mi żaden wodny zbój.Zatem nad wodę tylko z monolith xt spin bo decydująca walka dopiero przed nami! (2014/11/13 22:40)

Artur z Ketrzyna

Co z JAXONA lubię najbardziej?
Błystkę obrotową,  Reder.
Pierwsza błystka na która zacząłem mieć wyniki na spina.
Super sprawa, niezawodna praca. Przystępna cena, i konkurencyjna dla mepsa. Można powiedzieć że nawet go przewyższa.
Tak nie pozorna rzecz, a mówi tak wiele. I nie mało łowi.

Co by nie powiedzieć JAXON ma to coś. (2014/11/13 23:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pinoczet29

Długie jesienne noce rozświetli Tobie.Latarka czołowa co ma diody ledowe.Do tego śpiochy i rękawice neoprenowe.Przyda się też coś ciepłego na głowę.Czapka polarowa załatwi sprawę.No i kubek termiczny na kawę.Firma JAXON to jest to.Czym tu łowić.Oczywiście XT-PRO.Do kręcenia kołowrotek MONOLITH-aI już  pięknie wszystko tyka.Do całości plecionka ANCHOR 0,18 grubości.A na końcu HOLO SELECT i mamy udanych wypraw wiele.Niezły sprzęt na tą jesień JAXON w ofercie niesie. (2014/11/14 21:04)

pazurekal

Gdy jesienna przyjdzie pora,
czas zawalczyć o potwora!
Żeby poszło nam jak z górki
sprzęt wybierzmy z górnej półki.
Tu dylemat macie spory
co się sprawdzi na potwory?
Ja na szczęście mam to z głowy
wiem co wezmę na połowy.
W MONOLITHA uzbrojone, me wędzisko ulubione.
Wiem że gdy przyjdzie mi nad wodą,
zmierzyć się z nie małą krową,
młynek ten nieoceniony
da mi wygrać nawet z KONIEM! (2014/11/17 12:51)

kamila

Można uusunąć te dwa wpisy puste.Przepraszam miałam problem z wrzuceniem rysunku:-) (2014/11/17 17:39)

użytkownik153250

Od jakiegoś czasu używam błystek firmy jaxon. Jestem zadowolony szczególnie z jednej jaxon holo select classic flash A najlepsza na jesienne szczupaki. (2014/11/17 20:04)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

fejk

Drapieżne ryby trzymają się od ciebie z dala?
Najwyraźniej jeszcze nie masz wędki Jaxon Cantara! (2014/11/18 19:32)

piotr45

Gdy wybieram się na jesienne spinningowanie to tylko z kołowrotkiem Jaxon Arsen XTA,czasami miałem już dość tego machania,ale on nigdy się nie poddawał i wyciągał moje ryby bez wahania.
(2014/11/18 19:41)

dariusz54

Napój bogów-ambrozja
Spinnig bogów-Jaxon VARIANT PRO TEXA SPIN! (2014/11/18 19:54)

kamil79

Na jesienne wędkowanie tylko jedną plecionkę polecić jestem ci w stanie-JAXON Combat XT.
Nie ważne czy chcesz na nią wyciągać ryby,twoją wielką kotwicę od motorówki czy założysz ją na wyciągarkę do samochodu.Widziałem już wiele,ale ten produkt Jaxona chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
(2014/11/18 20:08)

pawel10

Jeśli jesień to tylko spinning,jeśli spinning to tylko szczupak,jeśli szczupak to tylko wobler Jaxon Jerc Atract.
To dopiero prawdziwy magnes na ryby! (2014/11/18 20:21)

sebastian7

Perefekcyjny piłkarz-Cristiano Ronaldo
Perfekcyjny bokser-Władimir Kliczko
Perfekcyjny przypon-JAXON TANAMI (2014/11/18 20:39)

karpzoom

GDY NA SZCZUPAKA PRZYCHODZI PORA, SIEDZĘ PRZY WĘDKACH OD RANA DO WIECZORAI Z ORNETEM WTEDY WĘDKUJĘ,KOŁOWROTKA NIE ŻAŁUJĘ ,BO DLA FANA TEJ DZIEDZINY NIE SĄ STRASZNE TE GŁĘBINYCO SIĘ RYBA W NICH UKRYWA, WĘDKĘ ZARAZ W MIG PODRYWA.JAXON FIRMĄ JEST JEDYNĄ,CO SIĘ CHLUBI TĄ DZIEDZINĄ. NA NIC TUTAJ WYLICZANKI:ŻE SOLIDNE, MOCNE, TRWAŁE,DLA WĘDKARZA DOSKONAŁE!KAŻDY WĘDKARZ SERCEM CAŁYM Z MARKĄ JAXON JEST ZWIĄZANYI NA JESIENNE WYPRAWY SPRZĘT BIERZE NIE DO ZABAWY!!!  (2014/11/18 21:44)

qbi83

Moja pasja wędkowanie,
wiem że żyję gdy jest branie.
Chciałbym złowić kiedyś Suma,
duża ryba to jest duma.
Więc wędzisko mocne jest potrzebne,
od Jaxona Extera Cat Fish jest najlepsze. (2014/11/18 22:49)

Korba96

Jaxon! Firmo ty moja! Ty jesteś jak marzenie.Z tobą najlepsze na świecie łowienie.  Ile cię trzeba cenić ten tylko sie dowie, kto cię posiada. Na sprzęty wędkarskie Twe łowię tylko, bo gdy jesteś ze mną mam w życiu wszystko.        (2014/11/19 18:07)

tb99

Gdy inny sprzęt zawodzi JAXON nam wędkowanie osłodzi.
Żeby okonie i szczupaki brały tak, że nie umiesz uwierzyć szybko po wędkę Variant Pro Spinning musisz do sklepu zmierzyć.
Lato, wiosna, jesień czy też zima kijek ten do granic wytrzymałości pod rybą się wygina. (2014/11/19 18:44)

matix340

Jesień wszystkim  kojarzy się ze spiningowaniem . Jednak nie mi !! W jesień zawsze szykujesię na karpia . Podczas tych wypraw najważniejszy jest kołowrotek , który pokona duża rybepodczas wymagających warunków . Jesienią często pada deszcz i wieje zimny wiatr , często temperatury dochodzą do zera  , lecz to mi nie straszne bo mam Jaxon Magnet Carpia  , który nie wymięka i bez problemu wyciąga spore karpie . (2014/11/20 13:59)

pinoczet29

Zapomniany konkurs??? (2014/12/05 16:13)

spines21

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,jesienny-konkurs-z-firma-jaxon,79400

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,wyniki-jesiennego-konkursu-z-firma-jaxon,79656
(2014/12/05 16:37)