Zaloguj się do konta

Jesienne bolenie

utworzono: 2013/10/02 11:53
Lukasz24

Witam Panowie..jak wygląda u was sytuacja z jesiennymi boleniami? u mnie kiepsko, na wisełce już nie widać oznak aktywności tej rybki..chyba już za zimno i zajmują inne miejsca niż dotychczas..Pozdrawiam.
[2013-10-02 11:53]

jolcia1

Nie musi być widać oznak żerowania. Co do jesieni to pod koniec sierpnia ukleja nagle rusza na zimowiska i następuje poważne przemeblowanie w wodzie. Magiczne mety trzeba odkryć. Nie jest to proste ale zaprocentuje bo ryby będą tam co roku Czego szukać? Wszelkiej maści zwolnień nurtu. Ryby mogą być za przykosą , rafą lub w rynnie obok głównego nurtu. Jak się uda coś złowić to trzeba to miejsce katować często bo ryby jesienią mają swoje pory. Im zimniej to widełki czasowe w których żerują , zawężają się. W listopadzie może to być np. 20 min. Jak dorzucić do tego wyszukanie odpowiedniej przynęty i prowadzenia, to mamy sporo zmiennych.Woda wodzie nie równa więc nie jest to takie proste.
[2013-10-02 12:28]

Lukasz24

W tamtym roku w pazdzierniku znalazłem miejsce w którym bolenie żerowały jak w amoku a tego roku cisza..choć miejsce wogóle się nie zmieniło to boleni nie widać..szukałem ich w pół wody na wolniej prowadzone woblery boleniowe i nic..
[2013-10-02 12:51]

wirefree

Spokojnie w zeszłym roku to jak dobrze pamiętam w październiku można było łapać Bolki na koze z nosa w tym roku pewnie wcześniej ale jeszcze nie teraz.   [2013-10-02 16:37]

mateuszwos

Witam Panowie..jak wygląda u was sytuacja z jesiennymi boleniami? u mnie kiepsko, na wisełce już nie widać oznak aktywności tej rybki..chyba już za zimno i zajmują inne miejsca niż dotychczas..Pozdrawiam.

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,zadrzec-z-boleniem-pazdziernikowa-potyczka,42096
- takie małe wspomnienie z października 2011. W tym roku jak słońce błyśnie melduję się na Krowiej obowiązkowo.
[2013-10-02 19:39]

Lukasz24

W piątek mam wolne od pracy to się wybiorę nad Wisłę w okolicach Maciejowic i spróbuje przechytrzyć jesiennego bolka;)
[2013-10-02 19:56]

Lukasz24

Byłem wczoraj na Wiśle w okolicach Maciejowic pochodzić za boleniami ale niestety zero kontaktu z tą rybką, za to trafił się szczupak 70cm który myślał że jest boleniem, połakomił się na woblera gloog hermes;)
[2013-10-05 13:57]

MarcinPsk

Witam. Wybralem sie dzisiaj na nasz piękny san w Przemyślu pogoda piękna rybki wspołpracowały i udało złapać sie ładne dwa wymiarowe klenie i trafił sie boleń, miał "maluch" jakieś 28cm  ale z tego co widziałem to trafiały się większe także coś może ruszy :) [2013-10-06 21:11]

kedzio

Sprawa z jesiennymi boleniami wygląda u mnie tak, że mam notoryczne jesienne bolenie stawów kolanowych, prawego migdała i lewego przedramienia. Szczerze mówiąc już mnie denerwują te moje bolenie.  :) [2013-10-06 22:22]

DOBRY76

[2013-10-19 20:53]

DOBRY76

[2013-10-19 20:56]

Bob55

Na razie zajawka dłuższego filmu. Premiera w marcu w Cann ;)https://www.youtube.com/watch?v=ksrXugJ1DS4

[2013-12-24 11:13]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia