Jesienne rzeczne sandacze

/ 1116 odpowiedzi / 151 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

gruby1-g3

gdy mrozy targały kacprami i innymi wiatrami ja łowiłem ;-)

GRATKI! (2013/12/24 08:05)

mirasqq

No i mały prezencik dostałem. 3 pstryki i jeden wyjęty 43 cm sandaczyk. fotki brak by nie męczyć rybki. satysfakcja jest. rybka pływa dalej a obecnie wędzę troszkę większe ;) później będzie fotka ;) na wigilijny stół wyląduje karpik 8,5kg szczupły 3 kg leszczyk 2,8 sandaczyk 2,2 i kilka okonków ;) (2013/12/24 12:40)

ZanderHunter

No i mały prezencik dostałem. 3 pstryki i jeden wyjęty 43 cm sandaczyk. fotki brak by nie męczyć rybki. satysfakcja jest. rybka pływa dalej a obecnie wędzę troszkę większe ;) później będzie fotka ;) na wigilijny stół wyląduje karpik 8,5kg szczupły 3 kg leszczyk 2,8 sandaczyk 2,2 i kilka okonków ;)

Wędzony sandacz...chmmm nigdy nie skosztowałem...szczupaka wędzonego i okonie wędzone próbowałem ale sandacza nigdy....muszę się poprawić...:))))

P:) (2013/12/24 13:16)

Tomekoo

A no Marcinie , nie zwalniaj , nic tak mnie nigdy nie motywowało jak kilka pustych wyjazdów :DPozdrawiam i Wesołych życzę ;-) (2013/12/24 13:17)

mirasqq

No i mały prezencik dostałem. 3 pstryki i jeden wyjęty 43 cm sandaczyk. fotki brak by nie męczyć rybki. satysfakcja jest. rybka pływa dalej a obecnie wędzę troszkę większe ;) później będzie fotka ;) na wigilijny stół wyląduje karpik 8,5kg szczupły 3 kg leszczyk 2,8 sandaczyk 2,2 i kilka okonków ;)

Wędzony sandacz...chmmm nigdy nie skosztowałem...szczupaka wędzonego i okonie wędzone próbowałem ale sandacza nigdy....muszę się poprawić...:))))

P:)

sandacz do dobrej solance jest super ale może Cię zaskoczę bo nr to żeberka z leszcza takiego od 2,5kg w zwyż. sandacza trzeba umieć zrobić by go nie wysuszyć zbytnio (2013/12/24 14:14)

mirasqq

sorki za byki w poście ;) (2013/12/24 14:18)

ZanderHunter

Widzę ze kolegaTomek  łowi same okazowe rybki,  ja jutro ruszam ale na jezioro.Pozdrawiam serdecznie Ciebie i aby te wyniki były śrubowane przez Ciebie. 

Wczoraj byłem na zakupach , dziś poćwiczę i pojadę troche pokulać się na gumami nad wartą ...Połamania Robercie! ;-)

Tomek łowi więcej wam nie powiem....:) zresztą ja też ale potraktujcie to jako przyłów 25kg+.....:)))

Uuu... ciężka sprawa;) Ale będzie cięższa rano, dla głowy :-)))

Spoko Tomku...20kg zostawiam na święta....a jutro herbatki się jeszcze do kupi i będzie git....:)))

Żurku Andrzeju, tłustego żurku:) Ewentualnie rosołku:)))

Zgadza się Tomku tylko że ja taką herbatkę miałem na myśli...:)

Tomku nie dostałem tego co wyżej bo mnie cena poraziła za 1l 159zł....ale dostałem one liter za 53,00zł...:))) co do wędzonych rybek w tym roku nie zagoszczą u mnie na stole....ale filet z sandacza delikatnie okraszony sosem czosnkowym jak najbardziej do tego tatar z łososia tzw.sushi z kaparami skropione magi...mniam...:) ot taki mały off-topic mam nadzieję że bana nie dostanę...:) poniżej one liter w zajebiaszczej cenie....:)

Zdrowych wesołych!  P:) (2013/12/24 14:26)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

użytkownik32263

To trafiłeś Andrzejku promocyję;) Ja chyba bym w takim układzie kupił ze trzy liters:-)))

A wszystkim życzę  zdrowych i wesołych Świąt! I nie za dużego kaca;) (2013/12/24 14:37)

mirasqq

wesołych świąt i taakiej ryby ;) (2013/12/24 16:16)

mariusz17

Pistolet :) Sandacz ZERO (ręce opadają) (2013/12/25 22:01)

przemo1980

Widzę ze kolegaTomek  łowi same okazowe rybki,  ja jutro ruszam ale na jezioro.Pozdrawiam serdecznie Ciebie i aby te wyniki były śrubowane przez Ciebie. 

Wczoraj byłem na zakupach , dziś poćwiczę i pojadę troche pokulać się na gumami nad wartą ...Połamania Robercie! ;-)

Tomek łowi więcej wam nie powiem....:) zresztą ja też ale potraktujcie to jako przyłów 25kg+.....:)))

Uuu... ciężka sprawa;) Ale będzie cięższa rano, dla głowy :-)))

Spoko Tomku...20kg zostawiam na święta....a jutro herbatki się jeszcze do kupi i będzie git....:)))

Żurku Andrzeju, tłustego żurku:) Ewentualnie rosołku:)))

Zgadza się Tomku tylko że ja taką herbatkę miałem na myśli...:)

Tomku nie dostałem tego co wyżej bo mnie cena poraziła za 1l 159zł....ale dostałem one liter za 53,00zł...:))) co do wędzonych rybek w tym roku nie zagoszczą u mnie na stole....ale filet z sandacza delikatnie okraszony sosem czosnkowym jak najbardziej do tego tatar z łososia tzw.sushi z kaparami skropione magi...mniam...:) ot taki mały off-topic mam nadzieję że bana nie dostanę...:) poniżej one liter w zajebiaszczej cenie....:)

Zdrowych wesołych!  P:)

Tego co wyżej z tą czarną etykietą to dostałem 0,7 od Mikołaja :))) , a tego drugiego kupiłem tez w promocji . Liter za 59zł. Tyle,że po dzisiejszym dniu została już może z setka na dnie :))) (2013/12/25 23:53)

gruby1-g3

Witam dziś zero sandałów za to mamuśki brały 4 padły 74cm jeden w jeden i parę krótkich.Jednak ciężka ryba ten sandał ale to jej urok...Pozdrowienia dla wszystkich. (2013/12/26 16:25)

Tomekoo

Po 6 dniach mamusia powtórzyła.

Graty kolego , piękny kaczy ;-) (2013/12/26 21:09)

użytkownik32263

Po 6 dniach mamusia powtórzyła.

No mamusia śliczna, 8 dyszek pewnie;) Gratki!

Ja za to jutro jadę pokilować nad moją Wisełkę. Zobaczymy czy będzie jeszcze łaskawa:) (2013/12/26 21:35)

marecki27-1979

Byłem dzisiaj na rybkach,miejsce to kanał warta od 15 do 16,tam 3 okonie najw. 27cm,potem odra pkp do 22ej a tam sandacz 57cm.
Pozdrawiam

(2013/12/26 22:55)

marciin 2424

Byłem dzisiaj na rybkach,miejsce to kanał warta od 15 do 16,tam 3 okonie najw. 27cm,potem odra pkp do 22ej a tam sandacz 57cm.
Pozdrawiam

No no gratka, a oczyska to mu się mienią pewnie się sandałek schlał na święta(: (2013/12/26 23:09)

gruby1-g3

Pozdrawiam

U mnie jest ten problem iż pół godziny przed zachodem jak i wschodem słońca nie wolno przebywać nad rzeką- mandat 500zł.Podejrzewam iż lepsze wyniki by były co do sandałów jak i sumów.Pozdrawiam super rybka świąteczna. (2013/12/27 07:14)

grzegorz not

Dzisiaj z rana jeden krótki sandaczyk. Do tego kilka pstryków. Na deser wyciągnąłem z wody trzy górne elementy bata:-) (2013/12/27 10:11)

grzegorz not

Poranny smoczek...jeden z ostatnich w tym roku...:-(

Za chwilę pakuję się i jadę popróbować popołudniu...mam nadzieję, że się opłaci:-)

(2013/12/27 14:16)

Tomekoo

Poranny smoczek...jeden z ostatnich w tym roku...:-(

Za chwilę pakuję się i jadę popróbować popołudniu...mam nadzieję, że się opłaci:-)

u mnie wczoraj  dwa 68 i 73 , 50 i 40 + , dwa okonie po około 30 i dwa kacze po 2 kg ...To jeden z klamotków  (2013/12/27 15:07)

Tomekoo

miało być dwa klamotki ;-) (2013/12/27 15:07)

mirasqq

poświąteczny wypad na 3 godziny i 2 potwory wyjęte ;) (2013/12/27 17:36)