Jerzy Janowicz

/ 7 odpowiedzi

• konto usunięte

Witam.W dzisiejszym meczu z Gasquetem Jurek pokazał naprawdę niezły tenis a szczególnie w drugim i trzecim secie. Gdyby nie błędy (a w dzisiejszym spotkaniu było ich sporo) gra by się zakończyła w dwóch setach.Chociaż nawet gdyby przegrał dzisiaj, czy nawet w poprzednim spotkaniu z Tsongą to nikt by nie miał do niego pretensji bo jakby nie patrzeć to gracze z pierwszej 10.  Jutro ćwierćfinał z Rogerem Federerem.Nie oczekuję po tym meczu zwycięstwa Janowicza, ale jego dobrej gry, bo to ważny turniej i Federer na pewno nie odpuści, a granicy klas i doświadczenia nigdy się nie ominieAle kciuki i tak będę trzymał bardzo mocno!!!
grisza-78

Jurek jest dobry, myślę, że potrzeba mu jeszcze trochę doświadczenia i wszystko pójdzie w jeszcze lepszym kierunku. Co do meczu a Federerem, ja też nie oczekuję zwycięstwa, ale i tak już jest sukces. Francuzi nie lubią Janowicza ;) (2013/05/17 07:42)

u?ytkownik65213

Jakoś wcalę się nie dziwię że go nie lubią. Przecież mają przynajmniej dwa powody hahaha!!! Doświadczenie to raz a technika to dwa. Gdy Janowicz poprawi się technicznie to ma realne szanse wskoczyć do pierwszej dziesiątki czego Mu życzę. (2013/05/17 09:25)

89krzysztof

Póki co to Federer pokaże mu miejsce w szeregu, tak myślę... (2013/05/17 10:10)

grisza-78

Póki co to Federer pokaże mu miejsce w szeregu, tak myślę...

Chciałbym, żebyś się mylił, ale myślę, że masz rację. Zobaczymy. (2013/05/17 21:16)

grisza-78

A dziś niestety Pan Jurek przegrał z  Wawrinką 1-3. Szkoda ;( (2013/06/01 21:32)

Domann

Kibicuje Janowiczowi bo jest polakiem ale bardzo go tez nie lubie za to jak sie zachowuje , wstydze sie wrecz za niego bo smrod ciagnie sie za calym narodem... (2013/06/02 22:26)

Piękna gra Jerzyka w tegorocznym Wimbledonie. Dotarł już do półfinału a w nim czeka na niego Andy Murray. Ciekaw jestem czy Janowicz zdoła drugi raz w swojej karierze pokonać nr2 tego turnieju. Po tym co pokazał w drodze do półfinału myślę że da radę!!!!! (2013/07/04 09:09)