Zaloguj się do konta

Jerkowanie czy spining-co efektywniejsze?

utworzono: 2015/05/19 11:29
Kuki22

Witam zastanawiam się co jest bardziej efektywniejsze na szczupaka jerkowanie czy spining? Chciałbym zobaczyć opinie doświadczonych wędkarzy. Zastanawiam się nad kupnem jerka płoć 7.5 cm lub karaś co wy na to? Dobry pomysł? Pozdrawiam.  [2015-05-19 11:29]

Draq

Przecież jerkowanie to jedna z metod spinningu, więc jak to porównać? [2015-05-19 11:44]

Kuki22

Chciałem się dowiedzieć czy Jerk jest lepszy od zwyczajnych gum czy woblerow
[2015-05-24 13:28]

woro

tak

[2015-05-24 13:51]

Przemas83

Zadałeś takie pytanie że śmiem twierdzić że jesteś nowicjuszem. Opanuj najpierw prowadzenie innych przynęt , a później kup Jerka. Aby skutecznie łowić taką przynęta musisz posiadać ''kompatybilny'' sprzęt , wtedy Ci to zagra....
[2015-05-24 19:15]

Kuki22

Spokojnie kolego od lat łowię na gumy blaszki czy obrotówki.Dopiero od niedawna zaciekawiła mnie przynęta jaką jest jerk. Nawiasem mówiąc nie ma określonego prowadzenia jerka. Są prze różne sposoby jego holu. Jak kolwiek będziesz prowadził będzie dobrze nie mówie że ktoś będzie szarpał wędką 2 metry w górę czy w dół:) chodzi mi o normalne prowadzenie tej przynęty. Pytanie te zadałem bo chce się dowiedzieć czy to naprawdę jest tak efektowne jak znajomi opowiadają. Pozdrawiam.  [2015-05-24 20:01]

woro

kup i się dowiesz. pozdro
[2015-05-24 21:46]

Sith

Witam zastanawiam się co jest bardziej efektywniejsze na szczupaka jerkowanie czy spining? Chciałbym zobaczyć opinie doświadczonych wędkarzy. Zastanawiam się nad kupnem jerka płoć 7.5 cm lub karaś co wy na to? Dobry pomysł? Pozdrawiam. 

Jeśli w wodzie są szczupaki, to każda z odmian spinningu będzie efektywna.
Zastosowanie nowego rodzaju przynęty, zmiana sposobu prowadzenia zawsze będą podnosiły skuteczność, bo ryba jeszcze do tego nie przywykła.
Ja ostatnio z niezłym skutkiem (szczupaczki 68 i 79 cm) "przeprosiłem" tradycyjne wahadłówki
http://sklep.insel.pl/index.php?cPath=54_55_60&filter_id=20&sort=2a
ALGA, GNOM, KALEWA.
[2015-05-25 11:39]

Artur z Ketrzyna

O skuteczności przynęty decyduje głównie wędkarz. To od niego zależy czy ta przynęta będzie skutecznie podana/zaprezentowana drapieżnikowi.

Nawiasem mówiąc nie ma określonego prowadzenia jerka. Są prze różne sposoby jego holu. Jak kolwiek będziesz prowadził będzie dobrze nie mówie że ktoś będzie szarpał wędką.

No kurcze, a ja myślałem że za pomocą wędki i id. prowadzę przynętę.
A holuję się ją łowiąc na dorochę... ;-)
[2015-05-25 14:36]

Kuki22

Również wędkuje na Algę przeważnie 3 i nie narzekam :) [2015-05-26 11:03]

Wybierzsobie

Spokojnie kolego od lat łowię na gumy blaszki czy obrotówki.Dopiero od niedawna zaciekawiła mnie przynęta jaką jest jerk. Nawiasem mówiąc nie ma określonego prowadzenia jerka. Są prze różne sposoby jego holu. Jak kolwiek będziesz prowadził będzie dobrze nie mówie że ktoś będzie szarpał wędką 2 metry w górę czy w dół:) chodzi mi o normalne prowadzenie tej przynęty. Pytanie te zadałem bo chce się dowiedzieć czy to naprawdę jest tak efektowne jak znajomi opowiadają. Pozdrawiam. 

TAK!
[2015-09-21 06:00]

JOPEK1971

Jerkowanie to sposób prowadzenia przynęty,gumy też do tego się nadają.

[2015-09-21 07:37]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia