Jedzie kto¶ w ten weekend na nocki?

/ 9 odpowiedzi
S± jeszcze tacy za przeproszeniem '' wariaci '' co wybieraj± się na 2 nocki w ten weekend na ryby ?? Ja jutro się własnie wybieram nad Hajkę. Celem moim będzie Szczupak, Sandacz, Leszcz.
JKarp

Cze¶ć
I w ten i w następny...
Pewnie tak dopóki dobrze się nie schłodzi lub ¶nieg nie spadnie.
Janusz JKarp (2011/09/29 20:17)

sebas93

my też się z kumplami na ostatni± nockę wybieramy jutro :) tylko trzeba się będzie rozgrzewać na wszystkie możliwe sposoby :) (2011/09/29 20:20)

Jemes199

Nie no jaki¶ % trzeba zabrać ;)  (2011/09/29 20:21)

u?ytkownik57785

Trzeba zacisn±ć pasa i fundn±ć sobie kamping i żadne nocki nie s± straszne :)Ogrzewanie, gor±ca kawka, ciepłe łóżeczko, w łóżeczku................. albo inna, telewizorek, radyjko, a przed bud± pali się ognisko i mam gdzie¶ przymrozki. (2011/09/29 20:32)

Podgl±d zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

withanight88

Miałem jechac bo pogoda jeszcze nie najgorsza. Ale pozostało¶ci po jakim¶ choróbsku jeszcze mam więc wolę nie ryzykować. A szkoda. (2011/09/29 20:42)

Tomasz90

Trzeba zacisn±ć pasa i fundn±ć sobie kamping i żadne nocki nie s± straszne :)Ogrzewanie, gor±ca kawka, ciepłe łóżeczko, w łóżeczku................. albo inna, telewizorek, radyjko, a przed bud± pali się ognisko i mam gdzie¶ przymrozki.

noooo jak prawdziwy karpiarz ,normalnie zazdroszczę koledze (2011/09/29 21:43)

pike2

Ależ oczywiscie że w sobote sie wybieram na nocunie, a o takiej przyczepce pomyslimy na nastepny sezon. (2011/09/30 00:12)

MaN90

ja też jak pogoda dopisze, gdyż jestem w sytuacji że mam opcje namiot, bo samochód ojczulek zabiera;p (2011/09/30 00:27)

Jemes199

A więc zaczynam pakowanie ;) 

Samochód w którym będziemy nocować to opel combo, jest pojemny więc będzie nam służył jako noclegownia ;) 

Wędki, zanęty, przynęty zapakowane ;) 
Grill oraz wałówa gotowa ;) 
Nie zabrakło miejsca na jaki¶ mały procencik :P 
No i oczywi¶cie butla z gazem aby rano zrobić ciepł± zupkę i kawkę ;) 

Tak więc życzę wszystkim udanego weekendu na rybkach i  połamania kija ;) 

W niedzielę zdam relacje z efektów wędkarskich. ;) (2011/09/30 06:16)