Jaxon Eternum

/ 3 odpowiedzi
Witam.Poszukuję drugiego składu do wędki Jaxon ETERNUM telemedium 3.60 c.w.10-40.
anglerFishingPl


Jak interesuje Cię ten nowy element to mogę zapytać przedstawiciela. Możesz do mnie zadzwonić w piątek, może już będę coś wiedział. Byłaby wtedy mozliwość załatwienia tego na mistrzostwa koła, które mamy w niedzielę 9 czerwca :) mój tel 536 180 229 Pozdrawiam Przemek Krawczyk (2013/05/29 09:28)

arbie2


Witaj.Skoro masz taką możliwość chętnie poczekam do piątku odnośnie tego drugiego składu do wędki.Mam jeszcze pytanie dotyczące zawodów,czy kolejne odbędą się również w Świeszu? W poprzednich nie brałem udziału bo zbyt pózno się dowiedziałem(praca).Jak to się odbywa tzn.miejsce zbiórki, dozwolone metody,wpisowe itp. (2013/05/29 20:18)

anglerFishingPl


Wpisowego jako takiego nie ma, zbieramy zawsze 5zł na poczet następnych zawodów na kiełbasę. Następne zawody odbędą się 9.06 i są to mistrzostwa koła, więc dozwolona jest tylko jedna wędka spławikowa. Dla jasności wolno łowić na jedną, przygotowanych możesz mieć 10 ;)Jak chcesz też zanętę na zawody, to wejdź na www.sklep.angler-fishing.pl przywiozę Ci wtedy na zawody :) Nie pamietam dokładnie o której jest zbiórka, ale cały terminarz znajdziesz koło naszego domku w Świeszu, jest wywieszony w gablocie, będziesz znał rozpiskę na cały sezon :)Jakby co to możesz dzwonić do mnie 536 180 229 (2013/05/30 15:03)