Jaxon Zaffira tele feeder - czy warto?

/ 5 odpowiedzi
Witajcie, mam pytanie dotyczące tego czy opłaca się kupić feedera jaxon zaffira tele feeder na początek przygody z klasycznym feederem (360 20-80g) i metodą?
https://www.wedkarski.com/wedki/16905-wedka-zaffira-tele-feeder-z-drgajaca-szczytowka-jaxon.html
Chciałem do niego dokupić kołowrotek jaxon Satori 500, mam już takiego i sprawuje się świetnie. Co sądzicie o takim zestawie i czy dałby rade łowić na szybkim kanale przy koninie (kanał Portki) koszykiem 60 gram (jaxon river - koszyczek prostokątny z kolcami u dołu). Piszę ten artykuł ponieważ kolega (prawie jak brat) chce mi sprzedać taki zestaw za 120 zł, a wiem, że on dba o wędki i by mnie nie oszukał i czy warto po prostu to kupić?
szymi20


Sorki, żle sformułowałem pytanie. Chodzi mi o to że kolega ma zestaw Jaxon Zaffira tele feeder (360 20-80 g) + jaxon satori frt 500 + żyłkę za 120 zł. Jeżeli miałbym kupować to osobno i całkiem nowe to koszt byłby równy ok. 80 zł + 70 zł + 20zł = 170 zł Chciałem aby ktoś kto użytkował tą wędeczkę lub miał ją w rękach wypowiedział się w temacie. Jako iż jestem amatorem który lubi się pobawić z różnymi rybkami (karasie, płocie, karpik) to chciałbym wiedzieć czy to będzie dobry wybór. (2020/06/23 20:21)

lukasz2711


Odpuść sobie tą wędkę. Mam pecha ją mieć zakupiłem około dwóch lat wstecz (nie łapię na federy chciałem mieć taką wędkę na szybkie wypady "za szopę" do pary dla teleskopowej matchówki). Typowy niskobudżetowy kij jako że jest w teleskopie jest dodatkowo pogdubiony na dolniku sama wędka jest ciężka i nie daje żadnej przyjemności z łowienia (zaczepił się na nią karpik 30cm i nie było to przyjemne uczucie). Akcję ma mopową czyli całość sztywna a na szczycie majta się coś co nazywają szczytówką (grr...). Typowy szklak. (2020/06/24 16:04)

Jakub Woś


Czy to musi być teleskop? Trzyskładowe wędki są dużo lepsze ale jeśli chodzi o transport wtedy wszystko jasne. (2020/06/28 22:25)