Jaxon XT- PRO Megaforcer

/ 4 odpowiedzi

Witam.

 

Bardzo proszę o ukazanie swoich opini na temat wędki jak w temacie. I proszę Was bardzo niech napisza tylko te osoby które tą wędkę miały w rękach. Nie zależy mi na opiniach, które są owiane stereotypami, bo"Jaxon".  Tak nawiasem dziwią mnie opinie na temat batów XT-PRO- Jaxona, które sa negatywne. Osobiście trzymałem tego bata w rękch w sklepie i jest swietnie wyważony i jest zrobiony z dobrych materiałów. Pozdrawiam.

LYSY


Tyczka słaba, na 13 m sporo wisi. Na 11m możliwa, da się połowić. Jej główną zaletą jest spora odporność - akurat dla początkujących.

Nawiązując do batów z serii xt-pro. A ile miałeś w dłoniach batów z tej półki cenowej, nie mówiąc o łowieniu, że wydajesz taką opinię?

(2012/03/31 22:35)

Radzio55


Osobiście może niewiele.

 

Ale znam osobę, która ma sklep wędkarski i nie takie baty miała w ręce i wybrała na użytek właśnie tego Jaxona. A za opinię dziękuję ;)

(2012/04/01 20:58)

SZREK666


Witam
Ktoś kto mówi że baty XT-PRO są byle jakie to po prostu nie trzymał i nie łowił na tą wędkę.
Razi go sama nazwa JAXON. Znam dużo takich znawców co łowią na nazwę i płacę za nią grube pieniądze. Łowię XT-PRO TURBO POLE 800 od dobrych kilku lat, założoną mam szczytówkę z wklejanym tipem z pełnego węgla i radzi sobie nawet z karpiami do 3,5kg bez żadnego problemu.
Jest sztywna, mała średnica blanków i niska waga. Ten co pisze że to byle co to niech poda
bata w tej cenie poniżej 480zł i o podobnej wadze. To samo tyczy się tyczki Megaforcer  (2012/05/12 23:37)

Radzio55


Powiem osobiście, że teraz w kupiłem akurat bata xt pro turbo pole 7 m. Jest może troszeczkę słabiej wyważóny niż niektóre mikado, ale i tak nie preferuję łowienia na takich długośćiach jedną ręką, wiec mi to nie przeszkadza. Bat jest świetny i za super pieniądze jak na taki sprzęt ;). na płociach 15 cm bat nawet się nie zagiął (szczytówka oryginalna, tylko że dokleiłem końcówkę na zestawy). A mam do Ciebie pytanie SZREK: jak to jest z tyczkami eternum winner long pole jaxon?  (2012/05/13 18:17)