Jaxon Variant Pro Zander Claw Tip 2,45 6-28

/ 3 odpowiedzi
Witam. Czy łowił ktoś na ten kijek ? Jak się spisuje i czy jest awaryjny ? Ma 3 wymienne szytówki co sugeruje że moge je często wymieniać na nowe bo pękają ? 
Sith


Przeczytaj   Spinningi Jaxon Variant Pro
Na szczególną uwagę zasługuje wyjasnienie dotyczące szczytówek cyt.: "Jaxon Variant Pro Zander Claw Tip. Najnowszy model serii Variant Pro został zaprojektowany z myślą o wędkarzach łowiących techniką z opadu. Połączenie usztywnionego, szybkiego dolnika oraz super miękkiej szczytówki to prawdziwa rewolucja wśród sandaczowych wędzisk. Dzięki zastosowaniu mocnego dolnika otrzymujemy agresywne podbicie przynęty oraz natychmiastowe zacięcie, natomiast czuła szczytówka w kontrastowym czerwonym kolorze działa jak najdelikatniejszy wskaźnik brań. Każda wystepująca w trzech długościach wędka serii Variant Pro Zander Claw Tip została wyposażona w trzy różniące się twardością szczytówki. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych, rezerwowych szczytówek." (2016/10/31 11:31)

Wago


Pękać nie pękają. Ale kolega, który używa tej wędki mówi że łatwo plącze się płecionka na przelotce i jak się nie zauważy to zaraz obcięta. (2016/11/01 18:25)