Zaloguj się do konta

Jaxon - sklepy firmowe w Radomiu

utworzono: 2012/11/05 18:52
Kaim12

Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy może znacie sklep w Radomiu w którym można kupić produkty firmy Jaxon  Pozdrawiam;] [2012-11-05 18:52]

Jacoslaw

Cześć. Ze względu na 'jakość' produktów tej firmy ( a raczej brak jakości ) - jest ich w sklepach co raz mniej. W każdym wędkarskim kupisz produkty jaxona - torby, rękawiczki, świetliki etc. Zakup wędki czy kołowrotka tej marki przemyśl kilkukrotnie. Pozdrawiam.
[2012-11-05 21:06]

bluehornet

A to dziwne - sam posiadam " trochę " sprzętu Jaxona'a różnej kategorii ( łącznie z tyczką 11m Float Master ) i sprawuje mi się świetnie , nie narzekam .
[2012-11-05 21:16]

Jacoslaw

Cieszę się, że jesteś zadowolony z tyczki. Połamania.
[2012-11-06 20:38]

maniu1961

Cześć. Ze względu na 'jakość' produktów tej firmy ( a raczej brak jakości ) - jest ich w sklepach co raz mniej. W każdym wędkarskim kupisz produkty jaxona - torby, rękawiczki, świetliki etc. Zakup wędki czy kołowrotka tej marki przemyśl kilkukrotnie. Pozdrawiam.

Zawsze mnie zastanawia skąd ci wszyscy "fachofcy" od sprzętu wędkarskiego czerpią swą fachową wiedzę ? przecież taki to to nawet do ręki nie weźmie nic z co posiada logo Jaxona, (no chyba ,że Chińczyk pomyli nalepki)         aha, no tak , przecież to wszystko to "znajomi " opowiadali. żałosne !!!
[2012-11-09 09:26]

Jacoslaw

Nie mam w zwyczaju wypowiadania się w temacie, w którym nie mam doświadczenia, czego o tobie powiedzieć nie można. Nie znasz mnie a oceniasz . Z radością jednak zaspokoję twoją ciekawość abyś mógł już spać i nie musiał zastanawiać się po nocach "skąd fachowcy czerpią wiedzę".
Moja wiedza poparta jest doświadczeniem z produktami rzeczonej marki. Nienajlepszym doświadczeniem co można wywnioskować czytając poprzedniego posta. Mylisz się też sugerując, ze nie wezmę do ręki nic co ma logo Jacksona. Bardzo sobie chwalę rzepy spinające wędki syngowane właśnie jaxonowskim znakiem. Jestem również szczęśliwym posiadaczem siatki na ryby tej marki. Sprzętu wędkarskiego ( wędek czy kołowrotka ) od Jaxona nie kupię ponieważ jakościowo znacznie odstają od produktów konkurencji - przynajmniej w tych obszarach z którymi miałem styczność. Pozdrawiam.

[2012-11-10 19:02]

bednar14

Nie wiem po co się złościcie a prawda jest taka że w Radomiu większość wycofuje się że sprzedaży jaxona twierdząc że to nie ta jakość co kiedyś ale i tak po kilka kołowrotków i kijaszków każdy ma w sklepie. Kaim wiem że troche jaxona jest na ul. Rywańskiej i w woblerze kilka kołowrotków jaxona widziałem. I w leclercu też trochę jest jaxona.
[2012-11-11 13:47]

Cześć. Ze względu na 'jakość' produktów tej firmy ( a raczej brak jakości ) - jest ich w sklepach co raz mniej. W każdym wędkarskim kupisz produkty jaxona - torby, rękawiczki, świetliki etc. Zakup wędki czy kołowrotka tej marki przemyśl kilkukrotnie. Pozdrawiam.

zgadzam sie z kolega w 100%
[2012-11-11 15:35]

maniu1961

koledzy, każda firma ma jakiś tam asortyment , tańszy i droższy , np. ten z "dolnej półki" zawsze będzie gorszy , i nie ma reguły, jaki to producent !

kol.Jarosław oburzył się moim postem , ale taka jest rzeczywistość , "fachofcy" opisują tylko i wyłącznie sprzęt ten najtańszy , ale jakoś brak jest komentarzy o tym z "górnej pułki !
zapewniam cię kolego Jarosławie, każda firma produkuje "pod klienta" .pozdrawiam.
[2012-11-11 20:04]

maniu1961

przepraszam , powinno brzmieć JACOSŁAW , jeszcze raz przepraszam .
[2012-11-11 20:06]

Jacoslaw

:)
W żadnym razie się nie oburzyłem :)

Nie miałem na myśli najtańszych produktów Jaxona ponieważ moim zdaniem sprzęt tej marki ogólnie jest tani. Owszem, znajdziemy w ofercie kilka droższych modeli sprzętu tej marki, jednak czy są jakościowo warte swojej ceny?
Dla przykładu - gdyby kolega był uprzejmy opisać/porównać najwyższy model kija spinningowego marki Jaxon z najwyższym modelem innych producentów :))  ( choćby Shimano, Daiwa, Cormoran, Konger czy Dragon).
Jak u kolegi owo porównanie wypadło? ;-)

edit:

p.s. Zgadzam się z kolegą, że każda firma "produkuje pod klienta" :) bo na tym właśnie polega handel.

Pozdrawiam i połamania.


[2012-11-13 21:10]