Zaloguj się do konta

Jaxon Silver Shadow Tele Pole SPX 700

utworzono: 2015/08/12 12:31
matix340

Witam :D co sadzicie o tym bacie ? cena nie wysoka (210 zł) wagowo tez rewelacyjnie (285 g) Co mozecie o nim powiedziec ? opłaca sie kupic ?  [2015-08-12 12:31]

GanjnaFlux

Podłącze się do pytania :D
[2015-08-13 21:27]

aTam10

Witam. Myślę że możecie mieć problem z uzyskaniem informacji, gdyż seria Silver Shadow jest nowością z tego roku i mało jest opinii w Internecie na jej temat. Miałem ten sam problem tyle, że ze spinningiem z tej serii, pytałem na różnych forach i nikt nie był w stanie mi coś o niej powiedzieć czy doradzić. Ale w końcu sie zdecydowałem i zamówiłem w ciemno, czekam na przesyłkę:) pozdrawiam [2015-08-14 15:55]

Aspius5

Witam, a więc tak, wyżej wspomnianego bata posiadam (długość 7m) i jestem z niego zadowolony. Podczas holu ładnie pracuje i łowi mi się nim komfortowo. Nie mam jednak porównania z innymi batami w tej półce cenowej (tylko tyle co pomachałem w sklepie na sucho), więc nie zapewniam że będzie to najlepszy wybór w tych pieniądzach. Ale jak mówiłem, moje oczekiwania spełnił bez zarzutu :) [2015-08-14 18:31]

Lukasz-Nekla

Ja też szukam nowej 7-ki na zawody i ciężko coś wybrać. Ten Jaxon wg katalogu faktycznie jest lekki ale pytanie jak z wyważeniem. Niestety nie miałem okazji go trzymać. Jednak jeśli iść w ciemno to chyba jedna z lepszych opcji w tej cenie. 
Cały czas mam w pamięci VDE TX 7m i na niego choruję dlatego chyba przemęczę się ze swoją starą konstrukcją i poczekam na TX-a.


Na plus Jaxona- serwis. Ale piszę na plus bo mam do nich blisko i jak coś potrzebowałem do swojego Favourite'a to z miejsca otrzymujesz. [2015-08-30 19:16]

Martyn

Ta wędeczka nie jest niczym innym jak kontynuacją serii Inspiral. W tym przedziale cenowym jak najbardziej odpowiednia do jakości  [2015-09-29 09:36]

Sith

Dodam od siebie, że użytkuję wędziska JAXON-a - co prawda wyłącznie spinningowe - od 20-lat i jak dotąd nie zawiodłem się. Jakość ich wędzisk jest adekwatna do ceny, a w znacznej liczbie przypadków przewyższa ją. Wędziska o tych samych parametrach i cechach użytkowych, w innych firmach są co najmniej o 20-30% droższe.
Poza tym - jak napisał @Lukasz-Nekla - JAXON reprezentuje chyba najwyższy poziom serwisu firmowego ze wszystkich dystrybutorów sprzętu wędkarskiego jacy istnieją na polskim rynku wędkarskim.
[2015-09-29 10:25]

nemo

Ja osobiście też łowię na wędki Jaxona i nie narzekam,a bata mam Noblesse xt pole 7m i też super się łowi;) [2015-09-29 11:25]