Jaxon Kołowrotek Amado AM 400

/ 112 odpowiedzi / 3 zdjęć
adamek19969


Nie polecam sprzętu z firmy jaxon szczególnie kołowrotków radze dozbierać trochę kasy i kupić coś z wyższej półki.Jaxon to tylko strata pieniędzy.


to napisz co Ci się stało :) aby każdy wiedział dlaczego nie kupować . (2012/05/01 11:38)

u?ytkownik104372


Nie polecam sprzętu z firmy jaxon szczególnie kołowrotków radze dozbierać trochę kasy i kupić coś z wyższej półki.Jaxon to tylko strata pieniędzy.


No to moze napiszesz co bylo nie tak z tym twoim kolowrotkiem? Bo moje kolowrotki z jaxona spisuja sie super:) (2012/05/01 11:46)

piotras1237


W moim kołowrotku wystąpiły duże luzy na korbce,hamulec nie działał precyzyjnie,wolny bieg nie zawsze funkcjonował. (2012/05/01 12:27)

owczarki


W moim kołowrotku wystąpiły duże luzy na korbce,hamulec nie działał precyzyjnie,wolny bieg nie zawsze funkcjonował.


jaki model miałeś? (2012/05/01 14:24)

owczarki


wcześniej też miałem inne lepsze kołowrotki a teraz tych firm albo niema albo są juz nieznane albo firmy ze względów ekonmicznych przeniosły swoje fabryki do Chin aby zmniejszyć koszty i gogorszył sie materiał  itd wiele moich poprzerdnich kołowrotków były ok tylko pospuła mu sie jakś mała drobna część i w spadku zostały szpule .dlatego wiekszość ludzi jest zadowolona z tego co ma, bo mało kto narzeka na swój sprzęt<niechce przyznać sie że dokonał złego wyboru> ,tymbardziej że niema kasy a tak jest z większością z nas chcemy tani i dobry sprzęt a jedno z drugim niema nic wspólnego (2012/05/01 14:33)

owczarki


na razie jeden defekt przy nowym kołowrotku to to że kupiłem droższą żyłkę która wpadła mi 2razy pod szpule ale błąd swój juz naprawiłem tamta żyłka była za sztywan i ja już wymieniłem (2012/05/01 14:35)

piotras1237


Nie pamiętam jaki to był model. (2012/05/01 15:08)

Dawid1346


Następna usterka ! 

Ostatnio na rybach wyczułem duży luz w korbce, pomyślałem że może za słabo dokręcona i dokręciłem, na jakiś czas pomogło.

W domu przy czyszczeniu wędek znowu wyczułem luz, odkręciłem korbkę i okazało się że ząbki są połamane i pościnane.

Dobrze że w porę zauważyłem tą usterkę bo 01.06.2012 kończy się gwarancja i jeszcze kilka dni mi zostało na serwis.

(2012/05/28 20:47)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

adamek19969


Następna usterka ! 

Ostatnio na rybach wyczułem duży luz w korbce, pomyślałem że może za słabo dokręcona i dokręciłem, na jakiś czas pomogło.

W domu przy czyszczeniu wędek znowu wyczułem luz, odkręciłem korbkę i okazało się że ząbki są połamane i pościnane.

Dobrze że w porę zauważyłem tą usterkę bo 01.06.2012 kończy się gwarancja i jeszcze kilka dni mi zostało na serwis.



Jak sie wszystko na chama robi to sie tak ma. (2012/05/28 21:09)

Dawid1346


Jak sie wszystko na chama robi to sie tak ma.

Nic nie na chama, normalnie użytkuję. Te kołowrotki to po prostu szajs albo mi się trafiła sztuka felerna.

(2012/05/29 11:29)

adamek19969


Jak sie wszystko na chama robi to sie tak ma.

Nic nie na chama, normalnie użytkuję. Te kołowrotki to po prostu szajs albo mi się trafiła sztuka felerna.



Prędzej felerna sztuka. Ja go mam i złego słowa powiedzieć nie mogę. Płynna praca, wolny bieg działa prawidłowo. Jak na tą cenę to kołowrotek jest super ! (2012/05/29 11:51)

owczarki


panowie każdy sprzęt ma prawo sie psuć ja niedwano kupiłem shimano i juz sprzęt jest w naprawie pękła sprężyna i cóz  tak widać musi być (2012/05/29 23:16)