Jaxon Karix XTA 300 Match

/ 20 odpowiedzi
Witam mam zamiar kupić wyżej wymieniony kołowrotek do wędki teleskopowej (później mam zamiar kupić trój składową). Będe nim łowił liny, karasie, leszcze, płocie.Wiem że to jest nowość na 2013 rok lecz miał ktoś to w rękach, widział? Ewentualnie inny sprawdzony kołowrotek za podobne pieniądze?
pmizera87


Kupiłem (cena chyba 90 zł) - ładny model. Aczkolwiek szkoda, że ze szpulą matchową jest tylko rozmiar 300, a nie ma mniejszych. Do tej pory nie zakładałem tak dużego kołowrotka do spławikówki, zazwyczaj setki. Ale pewnie się przyzwyczaję. Piękny kołowrotek dedykowany metodzie odległościowej. (2013/03/15 06:30)

metalbattle


Wczoraj zakupiłem kołowrotek Jaxon Karix XTA 100 do lekkiego spiningu...i już w dniu zakupu się zepsuł, wytrzymał nad wodą 15 min. Przy lekkim zaczepie dostał luzu na szpuli i kabłąku, zaczął szumieć przy pracy, i w końcu kabłąk całkiem wyszedł z mocowania. Rozumiem jak bym na plecionce 0,50 chciał na siłę z wody U-boota wyjąć, ale nie przy żyłce 0,14 i kawałku zielska...
Ciekawe jak firma Jaxon podejdzie do reklamacji..
Mam nadzieję że to był marginalny przypadek bo przez te 15 min. przed awarią kołowrotek sprawiał bardzo dobre wrażenie. (2013/06/15 23:27)

cinq


nieweim ale z tego co sie orientuje to jaxon nie slynie z kolowrotkow (2013/06/16 01:01)

damian30s


i jak tam panowie się kołowrotek spisuje? tez się zastanawiam czy warto... (2013/09/05 00:05)

metalbattle


Mi przy wyżej opisanej awarii po prostu wkleili kabłąk, nie byłem z takiego rozwiązania do końca zadowolony, zwłaszcza że zrobili to mało estetycznie, było widać ślady kleju i kołowrotek cały czas szumiał. Reklamowałem jeszcze raz, wymienili na nowy egzemplarz z którym wszystko ok, nie ma żadnych problemów. Kołowrotek nie najgorszy, jednak jakiś niesmak pozostał i na drugi raz się bardziej zastanowię czy kupić Jaxona.  (2014/01/19 18:39)

mazurk2


Kołowrotek matchowy używasz do spinningu. I się dziwisz, że są problemy?  (2015/02/01 18:42)

ryukon1975


Kołowrotek matchowy używasz do spinningu. I się dziwisz, że są problemy? 



Oczywiście że kołowrotem mach nie może być użyty do spinningu różnica w tym przedziale cenowym jest kolosalna. Jedna szpula jest płytsza. :) To jest profanacja. :)

(2015/02/01 18:57)

metalbattle


Kołowrotek matchowy używasz do spinningu. I się dziwisz, że są problemy? 


Skoro kołowrotek ma w nazwie match to znaczy że jest tylko do spławika?
To teraz rozumiem, pewnie jakiś czujnik zamontowali sprawdzający co tam na końcu żyłki wisi a ja głupi założyłem twisterka 2 cm, kołowrotek wyczuł że to nie jest spławik i uległ samozniszczeniu :(
Ale czekaj, przecież ja mam XTA 100 który nie ma wersji match, w ogóle nie jest na nim napisane do jakiej jest metody :( To znaczy że nie służy do żadnej metody? Czyli nie używać? No to nic dziwnego że się zepsuł przy próbie użycia :( 

A tak na poważnie to tak, dziwi mnie że z nowego kołowrotka po kilku rzutach wychodzi kabłąk, skoro Ciebie mazurk2 to nie dziwi to współczuje Ci sprzętu który używasz. (2015/02/27 11:47)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.