Jaxon Inspiral Spiral Pole 600

/ 9 odpowiedzi
Witam, przymierzam się do zakupu pierwszego bata. Wpadł mi w oko Jaxon inspiral spiral 6m.Miał ktoś przyjemność nim łowić? Może coś innego do 200 zł?
ponczu2

Dodam jeszcze że łowię wyłącznie na jeziorach.  (2013/09/10 23:16)

arti1151

Fajny bacik jestem jego szczęśliwym posiadaczem. Mam także wersje 6m, łowię na stawach od czasu do czasu rzeka ale nieduża. Na jeziorze też powinien się sprawdzać na wakacjach w Boszkowie łowiłem tylko na ten bacik i z pomostu łowiłem potężne ukleje po kilkanaście centymetrów, naprawdę fajna zabawa. Nada się on do łowienia także większych ryb gdyż jest dość sztywny i wzmocniony oplotem, co prawda przy większej rybce trzeba wyciągnąć podbierak. Najlepiej spisuje się do takie "sportowego" łowienia  płotek i leszczyków, hol płotki 25cm to naprawdę świetny ubaw. Naprawdę polecam ten bacik.   (2013/09/10 23:37)

khakiprichi

Witam!
nie jestem fanem stacjonarnego łowienia ale dostałem na urodziny dwa lata temu wersję 7m
kilka razy w roku jak drapieżniki strajkują wybiorę się posiedzieć z batem jak dla mnie rewelacja nie mam porównania z innymi batami w tej cenie ale tym kijaszkiem fajnie się łowi małe rybki jak i te większe.złowiłem na tą wędkę to jazika 52cm na warcie hol był bardzo przyjemny i bezstresowy,miałem też na nim lachona na dobre 3 kg!!!męczyłem go chyba z 5 minut i tuż przed podbierakiem hak uklejowy się wyprostował....przy innym haku rybka była by na brzegu!Kilka razy zabrałem swoją pannę na komercyjne łowisko żeby się pobawiła z karpikami 2,5kg oczywiście przy odpowiednio dobranej żyłce głównej i przyponowej bez problemu wyciągała dodam iż ona nie wędkuje z byt często w sumie dopiero kilka razy ją zabrałem,ubaw miała po pachy a bacik nawet jej kompletny brak umiejętności dzielnie znosił!
Więc mówiąc krótko polecam to wędzisko!!!! (2013/09/11 14:50)

arti1151

W tej klasie cenowej miałem parę modeli z York'a Robinson'a i Trabucco, wszystkie wymiękały przy tym Jaxonie, raz, że były gabarytowo cięższe to były o wiele miększe. Co jak co ale ten model się Jaxonowi udał.   (2013/09/11 18:23)

khakiprichi

dokładnie!!!o tym zapomniałem wspomnieć łowienie na przepływankę tym bacikiem to sama przyjemność jest bardzo lekki ja operuję jedną ręką! (2013/09/11 18:31)

J-A-C-E-K

Potwierdzam opinie kolegów. Fajny bacik za niewielką kasę, bardzo lekki, jakość wykończenia już gorsza, ale warto. (2013/09/11 19:57)

ponczu2

Dzięki panowie za odpowiedz:) Przekonaliście mnie :) Pozdrawiam (2013/09/11 21:06)

arti1151

Na 100% będziesz zadowolony.  (2013/09/11 21:59)

użytkownik102837

Naprawdę fajny bacik jak za taką cenę to nie znajdziesz nic lepszego, na pewno się na nim nie zawiedziesz jest warty polecenia (2013/12/26 14:23)