Jaxon Grey stream opinie

/ 6 odpowiedzi
WedkarzIncognito


Opinii w sieci jest mnóstwo, "jedni go kochają, inni nienawidzą". Jestem posiadaczem wariantu o specyfikacji 228cm i c.w 2-12g. kij budżetowy więc nie spodziewajmy się cudów, w moim przypadku miał to być kij na "testa", a używam go już przeszło ponad pół roku. Wykonianie kija jak na tę półkę cenową jest dobre, w moim egzemplarzu jedna z przelotek jest nierówno spasowa względem pozostałych, ale w moim odczuciu nie przeszkadaza to w prawidłowym użytkowaniu wędziska. Przeznaczenie kija to oczywiście lekki spinning, a użytkowanie kija jest przyjemne ze względu na wagę, sam grey stream waży 127g, do tego młynek i pletka to w moim zestawie wyjdzie łącznie około 350gram. Pod obciążeniem ładnie przechodzi w parabolę, lecz z deklarowanym c.w producenta to się nie zgodzę, o ile wyrzucenie 3cm twisterka na dwu gramowej główce jest wykonlne i bezproblemowe, to górna granica jest zaniżona(pewnie dla bezpieczeństwa) bo kijem wyrzucałem przynęty o wadze 15-18, a nawet 20 gram i póki co kijaszek nawęt nie "jęknął", aczkowliek od pewnego czasu zaczęła wypadać żeńska część kija, czasami wypada w dziesiątym rzucie, a czsami po dwóch godzinach rzucania. Biorąc pod uwage cenę i to, w co został grey stream wyposażony (blank włókno węglowe C24T, przelotki SIC), to obiektywnie w skali 1-10 daje "szaremu strumykowi" równe 7, jest to tylko moja ocena i moja opinia, ale w prawadzie ani nie polecam tego kija, ani nie odradzam. Mam neutralne odczucie co do tego produktu. (2019/11/16 21:44)

SVT


Bierz i nie słuchaj, mam najlżejszą wersje 1-7 g i nie mam do niej zarzutów. Okonie bez problemu wyjeżdzają i szczupaków do 80 cm się nie boi. (2019/11/16 22:06)

mazu89


Bierz i nie słuchaj, mam najlżejszą wersje 1-7 g i nie mam do niej zarzutów. Okonie bez problemu wyjeżdzają i szczupaków do 80 cm się nie boi.

Mam ten sam ale to nie jest najlżejsza wersja jest jeszcze 1-5g. Kijek fajny nie połamał się. (2019/11/17 06:32)

dar22


mam na niego 92 centymetra szczupaka z tym że mam 198 in od czterech do 4-17 chyba. Według mnie jest świetne Ale problem Przy zacinaniu dużych ryb może dlatego że to jest ta najkrótsza wersja (2019/11/17 21:46)

Adasko874


ja mam wersję travel 5 czesci 270 10-30gr za te pieniadze mogę go śmiało polecić (2019/11/17 23:17)