Zaloguj się do konta

Jaxon - fuzja z Spro?

utworzono: 2013/03/20 16:14
tito2

witam w szystkich mam pytanie, może ktoś wie, doszły mnie słuchy żę spro przejął jaxon.

[2013-03-20 16:14]

Mój Boże , tylko nie to! Szkoda świetnych młynków i przynęt bo wejdzie chińszczyzna...
[2013-03-20 18:03]

ryukon1975

Skąd doszły te słuchy ? :)
Raczej mało prawdopodobne.
Z tego co wiem Spro to Gamakatsu, więc nie sądzę by Gamakatsu sprzedał Spro Jaxonowi.
[2013-03-20 18:19]

Spro to ta sama firma co Gamakatsu i to oni raczej Jaxsona mogą przejąć. [2013-03-20 18:43]

z@mela

co jak co moze lepiej  kupic jeszcze jakiegoś Reda bo jak  jakość  spadnie do poziomu Sraxona  to na cierniki bedzie strach  uzywac tego sprzętu
[2013-03-20 18:44]

kamil11269

Skąd doszły te słuchy ? :)
Raczej mało prawdopodobne.
Z tego co wiem Spro to Gamakatsu, więc nie sądzę by Gamakatsu sprzedał Spro Jaxonowi.

Ja też jeszcze nie słyszałem o tym :)
[2013-03-20 19:12]

luxxxis

Hilfe...tylko nie to,mam nadzieję że to tylko plotka.Używam sprzętu Spro,po zdżaksonowieniu o kant dupy można będzie potłuc każdy nowy nabytek.
Jaxon=szajs do potęgi entej
[2013-03-20 19:19]

swyniu

Tylko nie to ,lecz szanse są na to raczej marne... Jax to nie SPRO! [2013-03-20 19:57]

covent

Zdanie jest tak niejednoznacznie, że można go na dwa sposoby rozumieć ale jak dla mnie to autorowi wątki chodziło o to, że firma SPRO przejęła firmę JAXON (wykupiła) [2013-03-20 22:09]

co jak co moze lepiej  kupic jeszcze jakiegoś Reda bo jak  jakość  spadnie do poziomu Sraxona  to na cierniki bedzie strach  uzywac tego sprzętu

heheheh, dobre :D [2013-04-02 16:36]

marexx

Cos w tym jest bo mają w ofercie te same młynki
JAXON ARSEN XTA---SPRO PERFORMA [2013-04-02 22:12]

ryukon1975

Cos w tym jest bo mają w ofercie te same młynki
JAXON ARSEN XTA---SPRO PERFORMA

Żadna nowość że 3-4 firmy kupują w chińskiej fabryce ten sam kołowrotek i sprzedają go pod swoim logo.
Szanujące się firmy jednak tego nie robią (mają własne modele) tylko zwykła masówka.
Spro schodzi na psy czy Jaxon mierzy wyżej ?
[2013-04-03 06:08]

Iras1975

heheheh, dobre :D

Wszystkie okonie tej zimy wyholowałem plecionką Jaxon New Concept Line 0,08mm, wędzisko zrobione ze szczytówki Jaxon Odeon Match 450.

To tak dla informacji wszystkich nieudaczników jadących po Jaxonie. :) Dobre co? :D

[2013-04-03 08:40]

poketon

haha ale was pogasił :) a tak na poważnie to też mam jakiegoś tam jaxona chyba spin express... nie jest to górna półka ale daje radę. Myślę że każda marka ma swoje popisowe sprzęty(nawet jaxon). to tylko kwestia kasy.
[2013-04-03 11:24]

co jak co moze lepiej kupic jeszcze jakiegoś Reda bo jak jakość spadnie do poziomu Sraxona to na cierniki bedzie strach uzywac tego sprzętu

Wszystkie okonie tej zimy wyholowałem plecionką Jaxon New Concept Line 0,08mm, wędzisko zrobione ze szczytówki Jaxon Odeon Match 450.

To tak dla informacji wszystkich nieudaczników jadących po Jaxonie. :) Dobre co? :D

No i git, ja tam też nie narzekam na Jaxona :) [2013-04-03 11:45]

"To tak dla informacji wszystkich nieudaczników jadących po Jaxonie. :) Dobre co??"

a ty  musisz kuźwa innych obrażać???? jeśli ja np nie łowie na jaxsona to "nieudacznikiem" od razu jestem????

[2013-04-03 12:15]

Arcymisiek

_____________________________________________________________________________________
Dlaczego od razu nieudaczników? Niektórzy po prostu uważają ,ze firma Jaxon jest "be",ponieważ wielu ludzi już się przejechało na ich wątpliwej jakości wedziskach i klekotających młynkach i z tego powodu wolą markowe produkty firm,które są wiodące na światowym rynku wędkarskim.
Dla porównania : jeden woli wiertarkę Hilti, drugi wiertarkę Topex,obaj będą wiercili,tylko ile czasu wytrzyma ich sprzęt?
PS.Mnie za moich młodzieńczych lat także udało się złowić dużo ładnych ryb :  linów, karasi , wzdręg i to na wędkę z bambusa .Jak wiadomo sam sprzęt nie łowi, liczą się umiejętności, ale czy to jest powód żeby nazywać innych nieudacznikami?
[2013-04-03 12:17]

co jak co moze lepiej kupic jeszcze jakiegoś Reda bo jak jakość spadnie do poziomu Sraxona to na cierniki bedzie strach uzywac tego sprzętu

No i git, ja tam też nie narzekam na Jaxona :)

A ja narzekam i co? zbrodnia jakaś???

ps.może byście wrócili do tematu ?? tematem jest fuzja jaxson&spro a wy gadacie tylko o jakości sprzętu jaxsona.

[2013-04-03 12:21]

mastifff

Takie plotki zostaw dla siebie bo siejesz zamęt kolego. To co robisz jest bez sensu.

To tak jakbym napisał, że słyszałem, że Borrusia dziś wygrała mecz.....choć jest po godz.20 ;-)

Alleluja

[2013-04-03 12:22]

mastifff

A z drugiej strony jak chińskie przejume chińskie to japońskie nie będzie.....więc o co strach????

Alleluja

[2013-04-03 12:25]

panterasrc

Witam. Nawet jakby te firmy stworzyły jakąś fuzję cz jak to się nazywa [w dzisiejszym biznesie wszystko możliwe i wcale spro nie musi być tym bogatym] to nie musi to mieć jakiś wpływ na jakość produktów. Indyjski tata wykupił volvo i nic się nie zmieniło dla klienta.
[2013-04-03 12:30]

No i git, ja tam też nie narzekam na Jaxona :)

A ja narzekam i co? zbrodnia jakaś???

ps.może byście wrócili do tematu ?? tematem jest fuzja jaxson&spro a wy gadacie tylko o jakości sprzętu jaxsona.

Spokojnie kolego, nic takiego nie napisałem, nie musisz się tak od razu unosić, więcej luzu. [2013-04-03 12:47]

Iras1975

"To tak dla informacji wszystkich nieudaczników jadących po Jaxonie. :) Dobre co??"

a ty  musisz kuźwa innych obrażać???? jeśli ja np nie łowie na jaxsona to "nieudacznikiem" od razu jestem????

Ale jakoś nie piszesz o firmie Jaxon ="Sraxon"..? To też jest obrażanie i to na poziomie dzieciaka z przedszkola, takich ludzi mam może nazywać testerami i guru wędkarstwa?

[2013-04-03 13:02]

Nie pisze bo od tego są inne wątki o sprzęcie tej firmy (w których zresztą wyraziłem opinie).Poza tym nawet jeśli ktoś napisze "sraxson" to nie jest to personalnym atakiem .Mamy wolność słowa .Słowo "srakson" nie jest słowem obelżywym ,nikkogo w ten sposób nie obraża.Natomiast jeśli Ty piszesz wszyscy co "jadą" na jaxsona to nieudacznicy to to jest personalne obrażanie.Ja nie jestem zwolennikiem tej firmy i wolno mi,mamy wolność wyboru.To że czegoś nie używam nie powód by mnie nazywać nieudacznikiem.To tak jakbyś stwierdził że tylko użytkownicy Jaxsonów są wędkarzami ma wszyscy inni posiadający Daiwy,Anacondy ,Spro,shimano,Rhino czy innego Dragona to mięczaki i szpanerzy.Tak nie można.Bo to tak jakby kto napisał że wszyscy co kupują sprzęt tej marki to pijaki i robią to z oszczędności aby mieć na "flaszke",zadowolony byś był?? chyba nie.Odebrał byś to jako personalny atak. [2013-04-03 13:53]

Iras1975

Nie pisze bo od tego są inne wątki o sprzęcie tej firmy (w których zresztą wyraziłem opinie).Poza tym nawet jeśli ktoś napisze "sraxson" to nie jest to personalnym atakiem .Mamy wolność słowa .Słowo "srakson" nie jest słowem obelżywym ,nikkogo w ten sposób nie obraża.Natomiast jeśli Ty piszesz wszyscy co "jadą" na jaxsona to nieudacznicy to to jest personalne obrażanie.Ja nie jestem zwolennikiem tej firmy i wolno mi,mamy wolność wyboru.To że czegoś nie używam nie powód by mnie nazywać nieudacznikiem.To tak jakbyś stwierdził że tylko użytkownicy Jaxsonów są wędkarzami ma wszyscy inni posiadający Daiwy,Anacondy ,Spro,shimano,Rhino czy innego Dragona to mięczaki i szpanerzy.Tak nie można.Bo to tak jakby kto napisał że wszyscy co kupują sprzęt tej marki to pijaki i robią to z oszczędności aby mieć na "flaszke",zadowolony byś był?? chyba nie.Odebrał byś to jako personalny atak.

W takim razie niech pokażą ci negatywnie nastawieni do Jaxona, że potrafią przetestować sprzęt wędkarski w najbardziej extremalnych warunkach, wtedy przemilczę krytyczne wypowiedzi na temat tej firmy.
Pozdrawiam i na jakiś cza kończę..
Miłego dnia. :)
PS. Mnie może sobie każdy nazywać jak tylko zechce, spłynie to po mnie jak woda po kaczce.
[2013-04-03 14:22]

pstrag222

Mało prawdopodobna fuzja.

Co do firmy to jak w każdej są buble.
Myślicie, że dragon,robinson, nie mają wadliwych wędzisk:)
Ja na Jaxona nie narzekam mam 2 wędziska i 3 kręcioły jakoś dają radę.

[2013-04-03 15:09]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia