Jaxon - fuzja z Spro?

/ 34 odpowiedzi
Grzesiek75

A ja też miałem wędke jaxona , ale niestety nie dane mi było przetestowac ją w trudnych warunkach, bo pękła na pierwszej wyprawie, jak to nazwał producent wada technologiczna, więc ja mogę z czystym sumieniem powiedziec że nie polecam tej firmy, wędki do niczego i kręcioły też, nie każdej firmie to się zdarza. (2013/04/03 15:57)

remirez

proszę czy ja dobrzę widzę? nie może być. Miałem wędkę z "Dżeksona" podobno na szczupaka (10-30g wyrzut) 10-30g tak? Jaxon dobra firma? Wędka pierwszy raz na rybach i co? zakładam kopyto z główką 12g przy zarzucie co słyszę? dźwięk łamanego kija... Ale nie było czego żałować skoro to Jaxon... (2013/05/12 20:21)

Iras1975

Kolego, temat dotyczy fuzji firmy Jaxon i Spro. Łamanie wędzisk zostaw testerom/gamoniom.

Pozdrawiam.

(2013/05/12 20:33)

KuraX

dobrzę to i ja się wypowiem na temat "Jaksona".Otóż kupiłem niedawno zestaw Konger(Polecam tą firmę!) Telespin Olimpia 270cm + jaxon adventure.Rzecz jasna bat trzyma sie do dziś w dobrym stanie co innego moge powiedzieć na młynek.Drugi wyjazd, kołowrót zaczął piszczeć przy zwijaniu oraz zaczęły sie problemy z ustawieniem hamulca.Po około miesiącu użytkowania zestawu, kołowrót zaczął sie buntować a mianowicie strzeliła blaszka od hamulca oraz sprężyna od kabłąku.Jakson to dobre rozwiązanie jeżeli nie ma się czym palić w piecu. (2013/05/12 20:35)

remirez

przepraszam bardzo ze pisalem o wędzisku ale sie uruchomiłem komentarzami typu że "dżekson" jest dobrą firmą.Ale nie oszukujmy się Jaxon to nie za dobra firma. KuraX mam pytanie w którym wieku Ty ten sprzęt kupiłeś? (2013/05/12 20:39)

KuraX

Niedawno, jakieś 6 lat temu.Konger(POLECAM!) trzyma sie do dziś co innego młyn z jaksona (2013/05/12 20:42)

remirez

ale chyba my tutaj nie mieliśmy polecać innych firm np:Mikado(POLECAM!) Konger Mistrall(POLECAM!!) Jaxon Dragon.Tylko tu chodzi o połączeniu się tych firm w jedną (2013/05/12 20:45)

remirez

chociaż gdy dziś holowałem suma (95cm ktorego oczywisice wypuscilem bo sum ma okres ochronny do 31 czerwca) pękła mi wędka mistrall aqua ale to w niczym nie przeszkadza bo serwis mistralla to jest cos niesamowitego wszystko sprawnie szybko. Gorąco polecam firmę M I S T R A L L !!!!!!!!!! (2013/05/12 20:49)

remirez

30 czerwca* (2013/05/12 20:50)

Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend