Zaloguj się do konta

Jaxon Eternum Speedy Spin UL 192/8g

utworzono: 2011/02/06 03:24
celkowski

Witam kolegów po kiju,co sądzicie o tej wędce,można kupić ja za nie wielkie pieniądze (136 zł)
A obiecująco się przedstawia do łowienia okoni na małe paprochy i obrotówki?
Co sądzicie o tym kijku?

[2011-02-06 03:24]

celkowski

[2011-02-06 03:28]

celkowski

Wędka Jaxon Eternum Speedy Spin UL 192/8g

Bogata seria wędzisk wykonanych z włókien grafitowych C24T i C30T. Elegancka, atrakcyjna szata graficzna. Ponadstandardowe wykończenie wszystkich elementów wędek. Przelotki klasy SIC-TS.
Solidne, świetnie wyważone wędziska spinningowe. W ofercie krótsze wędki SPEEDY SPIN z dzieloną rękojeścią, wzornictwo inspirowane nowinkami z rynku amerykańskiego. Szeroka gama klasycznych wędek SPINNING dostępnych w czterech różnych grupach ciężaru rzutowego: 20g, 30g, 40g i 60g. Po raz pierwszy w programie Spinning pokazujemy dłuższe wędziska trociowo-łososiowe 3,30m/60g.
Blanki FUTURA SPIN uzbroiliśmy w idealnie rozmieszczone japońskie przelotki NEW Concept Guide. Wędkarzom często podróżującym polecamy 4-elementowe, wygodne w transporcie kije SPINING TRAVEL oraz teleskopową wersję TELE SPIN

Dane techniczne wędki:

•   Długość 192cm
  •   Dług.transp. 101cm
  •   Il.sekcji 2
  •   Ciężar wyrz. 1-8g
  •   Waga 115g
[2011-02-06 03:30]

Nie miałem w ręce, to powiem tylko tyle że wędka ewidentnie na łódkę. Z brzegu nie będzie (krótka i dość niski cw) cudów. Kasa do przetrawienia, zobaczysz, spróbujesz, wydasz opinie i następni będą mieli lżej... Ale pewnie się sprawdzi - w końcu to wklejka. Ocenisz jakość blanku po kilku przyłowach. Czy też koledze o ten wynalazek chodziło?

Link

Pzdr.

[2011-02-06 03:37]

cytryn74

Faktycznie wędka typowa okoniówka kródka i z małem cw.Jak na ta rybke jest ok jednak osobiście nie kupiłbym tak krodkiego spina chyba że faktycznie tak jak napisał kolega na łódkę.Pozdrawiam [2011-02-06 17:08]

celkowski

Dziękuje za wasze opinie koledzy,chce tylko łowić złódki,więc dlatego taka długość kija.Ta wędka jest bez wklejonej szczytówki,ponieważ chce wędki do malutkich jdżgów i małych obrotówek,a wklejka najbardziej się przydaje do bocznego troku.

Pozdrawiam

[2011-02-06 21:48]

Edzik 1977

Do łowienia z łódki ok. ale z brzegu polecam długość 2,7 metra, co do cw, łowię osobiście starym dragonem millenium cw, do 5 gramów i na jeziorze z brzegu daje radę z przyłowami szczupaków do 3 kilogramów, większego jeszcze nie uświadczyłem na tym kiju. Jeśli rozpoczynasz łowienie na spinning to raczej poleciłbym kij o większym ciężarze rzutowym z obawy o twój ,,warsztat,,.
Młodzi wędkarze często uszkadzają delikatne wędziska.
[2011-02-07 12:29]

rybak56

cześć- jedzie do mnie taki patyk do11g z przeznaczeniem na łódż/okoń,drugi do25g.szczupak.Zaczynam sezon na jeziorze od połowy maja-jak to toważystwo się spisze opowiem ,a będzie katowane co dzień przez dwa trzy miesiace [2014-02-20 03:16]