Jaxon czy Konger

/ 38 odpowiedzi
adamek19969

Jest bardzo dużo negatywnych opinii wędkarzy dotyczących kołowrotków Jaxona, więc lepiej nie ryzykować i kupić kołowrotek bardziej niezawodnych firm.

Chłopaczyna sam pewnie nie ma lepszych a się wymądrza... Pewnie nigdy nie miał Jaxona w łapie i wypowiada się jak jakiś ekspert ... (2012/04/07 22:24)

JOPEK1971

Nie róbmy scen,kołowrotek za 100zł nie będzie żadną rewelacją,czy to Jaxon czy Konger czy inny wynalazek,stac ludzi na taki sprzęt więc niech  kupują,jest gwarancja,serwis wporzo,i pokręcic można.Jak ktoś podchodzi do wędkarstwa specjalistycznie w wybranym kierunku to nie kupi kołowrotka za 100zł,a jak ktoś chce wypocząc z wędką w ręku,to taki kołowroteczek będzie idealny,napewno się nie rozleci po kilku wypadach,a jak coś nie tego z nim to do serwisu. (2012/04/07 22:54)

dviva

Jaka cena taka jakosc na poczatek mu wystarczy jaxon ja sam zaczynalem od jaxona i bylem zadowolony przez kilka lat ..... (2012/04/08 01:30)

Witek26

Moim zdaniem jaxon, mam pare kolowrotkow tej firmy i sie super spisuja. Jednego mam juz ponad 5 lat i dziala bez zarzutu, oczywiscie przy odpowiedniej konserwacji:) Nie wiem co wy macie do jaxona??

Nawet mikado....byle nie jaxon,ostatnio kupiłem feedera tej "świetnej"marki,sypie się wszystko co tylko może,a wcale nie był taki tani (2012/04/08 09:10)

JOPEK1971

Moim zdaniem jaxon, mam pare kolowrotkow tej firmy i sie super spisuja. Jednego mam juz ponad 5 lat i dziala bez zarzutu, oczywiscie przy odpowiedniej konserwacji:) Nie wiem co wy macie do jaxona??

Nawet mikado....byle nie jaxon,ostatnio kupiłem feedera tej "świetnej"marki,sypie się wszystko co tylko może,a wcale nie był taki tani

Widocznie nie miałeś szczęścia,ja używam wędki jaxona od kilku lat bezawaryjnie.Jak Ci się sprzęt "posypał" to do serwisu i po kłopocie. (2012/04/08 09:36)

emilio73

Sprawilem sobie spin expres jaksona,nie narzekam. Duze przelozenie,solidna konstukcja,na razie jest ok. (2012/04/08 09:52)

emilio73

Od paru lat posiadam tez wklejanke Perseusa,a w zeszlym roku sprawilem sobie Charisme 5-18. I na prawde oba sbrawdzaja sie wysmienicie. (2012/04/08 10:03)

jedrek6661

kije mają ok mam spining jaxon ternax i spławikówkę jaxon charmony ale w kołowrotkach tryby robią z jakiegoś strasznie kruchego materiału i to się sypie po prostu co tu dużo mówić jeśli chodzi o kołowrotek to za 100 można już spokojnie kupić dobry sprzęt ale trzeba się rozejrzeć za czymś w sąsiedztwie mikado dragon robinson każdy z tych sprzętów mam już z 10 lat mikado raz sypną ale po kilku latach dopiero i dało się go uratować natomiast jaxon po roku jak się rozsypał to mi rączka tylko z niego została   (2012/04/08 10:54)

jedrek6661

w 2000 roku za ok 59 zł kupiłem rewelacyjny młynek dragon magnum 400 przez 11 lat tylko raz mi sprężynka przy kabłąku poszła ale dorobiłem swoim patentem i śmiga leciutki porcelanowa rolka nawet śladu rowka nie ma, żebym wiedział to bym ze 3 takie kupił (2012/04/08 11:02)

jedrek6661

nie mylić z tym co teraz jest w ofercie tamten to był dragon magnum 430 zander dokładnie sprzęty o podobnej funkcjonalności oczywiście nawet za kilkaset złotych niech się chowają (2012/04/08 11:14)

Waldi Fish

Jest bardzo dużo negatywnych opinii wędkarzy dotyczących kołowrotków Jaxona, więc lepiej nie ryzykować i kupić kołowrotek bardziej niezawodnych firm.

Chłopaczyna sam pewnie nie ma lepszych a się wymądrza... Pewnie nigdy nie miał Jaxona w łapie i wypowiada się jak jakiś ekspert ...

A Tobie Jaxon może płaci za reklamę, że tak atakujesz tych, którzy mają negatywną opinię  na temat kołowrotków tej firmy? Każdy ma tutaj prawo wyrażać swoją opinię na omawiany temat, a Twój sposób wyrażania się świadczy tylko o niskim poziomie intelektualnym. Swoją opinię na temat kołowrotków Jaxona wyrażam na podstawie autopsji, jeśli wiesz co to znaczy. (2012/04/08 15:56)