Jaxon Charisma surf-390

/ 1 odpowiedzi
Witam Wszystkich!
Chciałem poradzić się kolegów, czy mają jakieś wiadomości i doświadczenia na temat kija JAXON CHARISMA SURF o długości 390 cm i ciężarze wyrzutowym do 160g(waga580). Mam zamiar kupić jakąś karpiówkę  do ekstremalnie dalekich wyrzutów z zamiarem połowu sandacza na zbiornikach zaporowych. Macham ciężarkiem 80-100 gramowym. Ostatnio wpadłem właśnie na trop owej charismy i mimo, że jest to patyk plażowy to myślę, że by się nadał na moje sandały;) Z góry wielkie dzięki za każdą pomoc i opinie. Pozdrawiam z Kalisza.
troc

W zasadzie jest to kij do połowów typowo morskich z plaży gdzie są wymagane właśnie dalekie rzuty. Jedno co można o nim powiedzieć to to, że wbrew obiegowym opiniom jest bajecznie tani w stosunku do jakości i swojej pracy- rewelacyjna wręcz jakość w stosunku do ceny. Sądzę, że do połowów w zbiorniku zaporowym i ekstremalnie dalekich rzutów nada się wyśmienicie- pod warunkiem zastosowania odpowiedniego kołowrotka oczywiście. Ale- proponuję się zastanowić- czy warto inwestować w sprzęt tylko na jeden zbiornik? (2013/01/09 17:54)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.