Zaloguj się do konta

JAXON CHARISM I ETERNUM - CZY SĄ TO DOBRE WĘDKI?

utworzono: 2010/12/03 15:45

Witam . Mimo iż dawno zaniechałem kupna węglowych wędek marki Jaxon ( z powodu kilka awarii po jednokrotnym użyciu i bez mojej winy ) chcialbym poznać opinie na temat wędek teleskopowych marki Jaxon , z serii " CHARISMA " ( Charisma Tele Allround ) i Eternum Tele . Czy są to dobre i trwałe ( jak na Jaxona ) wędziska ? Czy aby przypadkiem wśród niezliczonych , wyprodukowanych masowo kijów - nie trafiają się też takie , które stanowczo można nazwać "niesortem " "wielowadziem " itp ? Oczekuję opinii od użytkowników ,tych wędzisk przy czym ze szczególnym  moim zainteresowaniem spotyka się seria CHARISMA TELE . Jeśli ktoś łowi na te kije to bardzo proszę o wypowiedzi i sugestie :tak pozytywne jak i zgoła odmienne dla słów uznania i pochwał . Dzięki .
[2010-12-03 15:45]

perwer

Nie wiem czemus sie tak na teleskopy uwzioł,ale dobrze...jesli chodzi o jaxona ale 3 czesciówki rozkładane to mam z seri eternum odległosciówke 20-40 gram i karpiowa 3lbs.Wędki mam jeden sezon ,ale złego słowa nie powiem.Mam 3 spławikówki w miare dobrych firm,ale w sumie cały sezon łapałem na Jaxonie bo mi podpasował.Karpiówke miałem pierwszą bo mi doradzili kumple i teraz ja moge polecic. Jest to niewielki przedział kasowy jesli chodzi o sprzet ,a naprawde bardzo dobry.W przyszłym sezonie  raczej bede łapał na federa,i sprzęcik kupiłem troszke droższy,ale były tez jaxony eternium za 130 zł ,oraz seria troszke lepsza za około 200zeta.Wiem  że Jaxon ma wielu przeciwników ,ale ja tam polecam.
[2010-12-03 16:34]

bednar14

Nie wiem czemu tak źle myślisz o serii wędzisk Jaxon ja mam trzy wędki Jaxona i z rządną nie mam problemów w tym mam wędkę Jaxon Charisma 3.60 w teleskopie polecam na białą rybe i drapieżnika z gruntu się nada.
[2010-12-05 08:29]

Dzięki za wpisy .Pozdrawiam.
[2010-12-10 14:41]

bigrybka95

Nie widziałem tych wędek , ale jeśli nie odpowiada ci firma jaxon, widziałem wiele ofert w podobnej cenie od firmy Mikado , która bije jaxona na łeb

[2010-12-10 15:11]