Jaxon Cantara Carp 3,90 3,00 lb.

/ 4 odpowiedzi
Witam kolegów wędkarzy:)
Dostałem wędkę Jaxon Cantara Carp 3,90m 3,00 LBS.
Wiem że nie jest to najdroższy sprzęt i może nie najlepszy, ale prezent od żony i to liczy się dla mnie najbardziej:) w dodatku sama go kupiła bez mojej wiedzy.
Raczej na pewno kupiła na aukcji bo dołączony jest kołowrotek Jaxon Top Carp FRT600.
Czy któryś z kolegów posiada taką wędkę? Co moglibyście o niej powiedzieć? Bardziej nadaje się do połowu na rzekach czy zbiornikach?
Nie miałem nigdy karpiówki i jeszcze na nią nie łowiłem więc nie mam swojego zdania.
Z góry dziękuje za każdą opinie i pomoc:)
Pozdrawiam Dawid.
pompips

Jestem szczęśliwym użytkownikiem jaxon cantara 3,90 3,5 lb i nie mam zastrzeżeń do tej wędki. Ma małe mankamenty typu delikatny łatwo rysujący się lakier. Ale spisuje się nieźle obecnie używam moich cantar do rakiety zanętowej i nic się z nimi nie dzieje.
Tutaj  masz moją opinię bardziej szczegółową. (2015/03/02 11:52)

puchna

Witam dla mnie te wędzisko dla początkującego karpiarza idealne nie jest za twarda ani za miękka mam Jaxon cantara carp 3,60m 3LBS i miałem Jaxon stratus carp lecz sprzedałem i mam zamiar kupić ponownie Cantare .ZDECYDOWANIE POLECAM. (2015/03/03 13:04)

fanatyk100

witam kolegów wędkarzy,ja za bardzo się nie u dzielam ale ma od 3lat karpiówki jaxona 3.60 cantary i karpie ponad 20 kilo wyciągałem

(2015/03/03 17:54)

fanatyk100

sorrki  nie dopisałem,zawsze mata i zdrowe wracały do wody

(2015/03/03 17:56)