Zaloguj się do konta

Jaxon Cantara Carp vs. Black Arrow Carp

utworzono: 2014/04/12 11:53
kamil-rykowski

Witam !

Zależy mi na kupnie wędki do 90 zł i mam dylemat którą serię wędek z Jaxona wybrać,
Zależy mi też na tym aby wędka miała 3,60 i 3,5 lbs.
Proszę aby na ten temat udzielały się osoby, które miały już przynajmniej jedną tę wędkę w ręce
I wędka musi być koniecznie z JAXONA.
Więc co o tym sądzicie ? :

http://allegro.pl/jaxon-wedka-harmony-carp-3-60m-3-cz-3-50lbs-lb-3-5-i4067571370.html

http://allegro.pl/wedka-karpiowka-jaxon-black-arrow-carp3-60m-3-5lbs-i4115657294.html

http://allegro.pl/wedka-jaxon-cantara-carp-3-6m-3-5lbs-karpiowka-i4119004406.html

Proszę o szczere opinie ! :)

[2014-04-12 11:53]

tokem1987

Wszystkie one są bardzo do siebie podobne. Sam używam Black Arrow, ale tylko dlatego, że jakoś lepiej mi się nią machało w sklepie ;) może dziwne wytłumaczenie ale konstrukcja najbardziej solidna się wydała pomimo, że dosyć ciężka bo wagowo chyba więcej ważyła od Harmony no ale przecież w ręce jej nie trzymam dłużej niż do zarzucania ;) najlepiej jakbyś sam mógł je wypróbować w jakimś sklepie bo są naprawdę bardzo podobne do siebie. Ja wskazuję jednak na Black Arrow. Co do Cantary się nie wypowiem bo jej nawet na oczy nie widziałem
[2014-04-12 19:27]

xxxczokxxx

Mam Cantare wczoraj na nią wycholowałem karpia ponad 4 kg i dała rade fajna węteczka za tą cenę  troche łamliwa wętka ale nie ma problemu na gwarancji moja serwis odwiedziła  ale jak każda  wymienili mi sekcje za darmo chociaż wina zdaje sie moja ;) ogólnie polecam i przestrzegam przed carbomaxem z kongera [2014-04-12 20:59]

pompips

Pod linkiem masz opinię z dwuletniego używania Cantary http://rybymojezycie.com.pl/?p=244

[2014-04-13 09:34]

marek-debicki

Ciężko doradzić Koledze i zarazem trafić w upodobania. Każdy z nas ma przecież inną rękę, każdy z nas ma inne doświadczenia i nawyki.
Już kiedyś przedstawiałem swoje stanowisko, dotyczące samego sposobu i idei realizowania zakupów sprzętu przez internet.  Jest to dla mnie możliwe i toleruję jak najbardziej taki sposób zakupu, jednak najpierw dany sprzęt , wędzisko kołowrotek , czy też jakikolwiek inny,  muszę po prostu widzieć na własne oczy.

Na obecną chwilę, przepiękny opis sprzętu, w parametrach  podobnego do opisywanego przez Ciebie Kolego, spotkamy w artykule.”Jaxon Cantara Carp 390 3,5lb.”   http://rybymojezycie.com.pl/?p=244.

[2014-04-13 19:10]

marek-debicki

Szanowny Kolego Wojtku.
Zauważ proszę, że posty zawarte są w grupie "Jaxon wędkarstwo - Grupa przeznaczona dla fanów firmy Jaxon - Jaxon sprzęt …, więc chyba sprawa powinna być jasna i oczywista. Seria Black Arrow oprócz wędzisk karpiowych, obejmuje inne typy, w tym  także np. dorszowe i możliwe, ze właśnie taką wędkę miałeś w ręku! [2014-04-14 08:28]

wojtek8583

sorrki niezauważyłem tej grupy [2014-04-14 11:18]

ksieciu99

Temat był miesiąc temu ale posiadam cantare 3,5lbs.Moje doświadczenie z wędkarstwem to  2 lata dopiero ale na wędeczkę nie narzekam.Szły ciężarki 100gr posyłane na ok 70-80m i daje radę bez problemu.Ogólnie bardzo sztywna mocna wędka na duuuuze rybki.Jak narazie hol karpia 3,5kg ale wędka miała jeszcze mocy ze hej!Ogólnie jak za tą cenę to z czystym sumieniem mogę polecić.Połamania...
[2014-05-18 20:01]

Sitownik

Posiadam Black Arrow 3,5lbs/330cm i powiem szczerze, że kupiłbym jeszcze jeden taki kijek, tyle że w wersji 390cm. Bardzo mi leży w łapie. [2014-05-18 20:12]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia