Jaxon Cantara Spinning 270 5-25g

/ 5 odpowiedzi
witam kolegow wedkarzy mam zamiar zaprezetowac wam wedke jaxon cantara spinning wybralem dlugosc 270 i ciezar wyrzutowy 5-25g oto opis producenta: Seria popularnych wedek wykonanych z kompozytów włókna szklanego i węglowego ze zdecydowaną przewagą tego pierwszego. Ponadstandardowe wykonczenie blanków, uzbrojenie w klasowe przelotki ALU OXYD i solidny uchwyt do kołowrotka. Rekojesc z pianki EVA i naturalnego korka. Solidne, dobrej klasy wedziska przyjazne dla wedkarskiej kieszeni. a teraz moje zdanie ;) tak sie zlozylo ze wedke kupilem 20 lutego(pamietam bo to moje urodziny) pierwszy raz testowalem ja na rzece san poniewarz na jeziorze byl lod, klasycznie zaczolem lowic na zoltego twistera na glowce 10g wedka przy takim obciarzeniu ladnie pracuje szczegolnie ze byl silny nurt sczerze mowiac lowilem tylko na tego twistera, ale nie bez powodu bo bylo jedno branie szczupak i to po pieciu minutach lowienia i dlatego nie zmienialem przynety, ale omowilem prace ktora jest podsumowujac calkiem calkiem... teraz wyglad pol korek... pol pianka... wedke nawet sie przyjemnie trzyma w rece,kolor.. nie sugerujcie sie zdjeciem bo na zdjecu kolor jest taki bardziej brazowy ale w rzeczywistosci jest taki bardzo ciemny zielony z grafitem cos takiego... jeszcze wroce do przelotek alu oxyd czy jakos tak a wiec wygladaja na solidne calkiem celnie sie rzuca. No i to tyle ale wedki nie testuje sie przy jednym lowieniu wiadomo ze wady wychodza pozniej ale to takie pierwsze wrażenie opisalem ktore ja odczolem sorry ze bez spolglosek ale pisze na telefonie bo komp mi sie zepsul a gdybym napisal to by bylo tak ąśęół... czesc i powodzenia w lowieniu

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

veeh


Również posiadam ten model (piewrszy spin). Troszkę kluskowaty, i przy małych rybach (wieszały mi się głównie szczupaczki do 40 cm) nie ma zabawy. Ale na pierwszy spin chyba może być. Testowałem na nim główki 3g i 5g (płytkie łowisko) i troszkę to mało dla niego. (2013/03/13 08:32)

89krzysztof


Widzę, że jednak tekst napisany jest z użyciem spółgłosek.

- Jak ocenisz pracę tego kija ?
- Całkiem całkiem. :) (2013/03/13 08:48)

michal-strach


Ja również kupiłem ten spinning jako "pierwszy" i uważam że za te pieniądze na początek nie trzeba nic więcej. Wiadomo że cudów nie ma ale ja nie narzekam. Przy łowieniu w rzece fajnie czuć pracę przynęty, jak na razie z samym kijem też nic się nie dzieje. (2013/03/13 09:06)

pepe122


też nie dawno zakupiłem ten spinning ale testu jeszcze nie robiłem bo jęziorko zamarrznięte ale widze że zle nie wybrałem pozdr.:) (2013/03/13 11:22)

Karol2929


Posiadam ten kij od zeszłęgo roku. Uważam , że jak dla mnie czyli początkującego jest ok. (2013/03/13 11:53)