Jaxon- baty Inspiral

/ 8 odpowiedzi
Tak jak w temacie, czyli jaka jest różnica.
Jaka jest różnica między batem Jaxon inspiral SPIRAL POLE a Jaxon inspiral SLIM POLE?
u?ytkownik102837


Slim pole jest pokryty specjalnym oplotem przez co jest cięższy i bardziej wytrzymalszy a po za tym niczym no chyba że trochę ceną :) (2014/03/09 22:23)

Witheltz


Witam. To spiral jest z dodatkowym  wzmacniającym oplotem, i jest lżejszy. Dzięki oplotowi jest mocniejszy i ma bardziej szczytową akcję. Sam posiadam spirala 7m i mogę go z czystym sumieniem polecic. Chyba trudno w tej cenie znaleźc dla niego konkurencję. Jakościowo może tak, ale wagowo nie znalazłem nic co by mogło z nim konkurowac.Pozdrawiam. (2014/03/09 22:34)

u?ytkownik102837


Ups sory pomyliło mi się i sory że wprowadziłem w błąd :)
(2014/03/10 21:38)

zwirek71


posiadam spiral pole jak za tą cenę wędka jest lekka ale sprawia wrażenie
kruchej (uważaj na urazy mechaniczne ) moje wrażenie
dokupiłem drugą szczytówkę i zamontowałem amortyzator
tak że w każdej chwili mogę wymienić szczytówki bez problemu
wcześniej miałem bata który ważył 460g po 4 godz. zawodów miałem dość
teraz z tym batem Jaxona zawody 4 godz. bez zmęczenia ręki
jak za tą cenę polecam tego bata (2014/03/11 10:08)

u?ytkownik168824


Tak jak w temacie, czyli jaka jest różnica.
Jaka jest różnica między batem Jaxon inspiral SPIRAL POLE a Jaxon inspiral SLIM POLE?


Jest to taka różnica,że pierwszy bat ma większą średnicę,zaś drugi jest wykonany z grubszysz ścianek, za to ma sporo mniejszą średnice ( jest poprostu chudszu) czyli ''Slim''.Ot i cała filozofia.

(2014/03/11 10:25)

u?ytkownik168824


Aha zapomniałem dodać, napewno lepszym wyborem będzie to drugie-czyli Slim. Jest poprostu wytrzymalszy  (2014/03/11 10:26)

wedkarzyk96


Miałem oba baty w ręku, do tego od 2 lat mam Inspirala 6m. Moge powiedzieć że Slim jest odrobine cięższy, ale sprawia wrażenie wytrzymalszego i bardziej tęgiego. Inspiral jest na pewno delikatniejszy, przeznaczony do lżejszego łowienia. (2014/03/14 11:53)