Jaxon Arcadia Carp

/ 3 odpowiedzi
Witam potrzebuję pomocy gdyż zamówiłem sobie zestaw carpiowy z wędka jaxon Black Arrow a przyszledl mi kij również jaxon ale arcadia carp. Nie doszukalem się zbytnich opinii na internecie. Mają identyczne parametry i się zastanawiam czy bardzo się różnią gdyż nie wiem co robić czy odesłać te kije czy je zostawić. Z góry dziękuję za pomoc.
Blitz


odesłać (2016/12/22 08:38)

Eryk S


Jak juz to kupiłeś i masz w domu to raczej jesteś w stanie sam stwierdzić czy ci leży czy nie . Raczej cudów sie nie spodziewaj ale nie ma tez od razu co skreslac z powodu nazwy firmy . Sam używałem pare wędzisk tej firmy i bylo ok (2016/12/22 21:32)

Leitho


Takie jednowyrazowe odpowiedzi są słabe i marnują miejsce w Internecie, niemniej jednak jako klienci powinniśmy wymagać od sklepów by wysyłały nam to co zamówiliśmy. Oba kije mają podobne właściwości i są z tej samej półki cenowej - sam mam Arkadię i daje ona radę przy rekreacyjnym karpiowaniu. Nie stawiałbym tym ciężkim gruntówom nadzwyczajnych wymagań, są tak tanie, że jeśli nawet awaryjne to najzwyczajniej wyrzucisz je i kupisz lepsze. (2016/12/23 15:31)