Jaxon 101 sensitive

/ 3 odpowiedzi
Witam kupiłem ostatnio sygnalizatory marki jaxon i chcę się dowiedzieć czy są one wodoodporne? Wytrzymają deszcz? ulewę? lub ewentualne wpadnięcie do wody?
erykom


Następny raz najpierw sprawdź w ofercie co kupujesz a dopiero poźniej dokonaj zakupu.Nieraz już widziałem sygnalizatory wodoodporne a po deszczu sygnalizatory ulegały awarii bo albo już nie "piszczały" albo piszczały ledwo i to w dodatku innym odgłosem niż wcześniej.Ktoś Ci polecił w Twoim innym wątku sygnalizatory MF to kupiłeś jakis bubel (2018/09/01 21:36)

SK Karas


Następny raz najpierw sprawdź w ofercie co kupujesz a dopiero poźniej dokonaj zakupu.Nieraz już widziałem sygnalizatory wodoodporne a po deszczu sygnalizatory ulegały awarii bo albo już nie "piszczały" albo piszczały ledwo i to w dodatku innym odgłosem niż wcześniej.Ktoś Ci poleciłÂ w Twoim innym wątku sygnalizatory MF to kupiłeś jakis bubel
Kupilbym MF-109 gdybym je znalazł w ofercie sklepu lub gdybym zamawiał przez internet...
(2018/09/02 09:47)

MarkowySklep


Drobny deszcz nie powinien im zaszkozić gorzej natomiast ulewa już tak, odradzam więc ten typ ich uzytkowania. Lepszym wyborem byłby MF-109. (2018/10/11 18:35)