Zaloguj się do konta

Jastarnia połów z gruntu na Zatoce Puckiej

utworzono: 2012/05/27 22:44
thot7

Witam kolegow po kiju mam takie zapytanko a szczegółowo prosił bym o doradę wybieram sie na wczasy w sierpniu do Jastarni i zabieram z sobą wędki chciał bym łowic z gruntu czy mógł by ktoś doradzic czy lepiej łowic w zatoce pudzkiej czy na bałtyku jakie przynęty czy trzeba jakaś specjalna żyłkę jakie haki jaka zanęta i przynęta rodzaj ryby jest mi obojętny po prostu chce spedzic wakacje z dziewczyna i połowic nad morzem:)) jakie sa opłaty gdzie to załatwic i wgl z gory dzieki pozdrawiam Wojtek ; )) [2012-05-27 22:44]

JOPEK1971

Witam kolegow po kiju mam takie zapytanko a szczegółowo prosił bym o doradę wybieram sie na wczasy w sierpniu do Jastarni i zabieram z sobą wędki chciał bym łowic z gruntu czy mógł by ktoś doradzic czy lepiej łowic w zatoce pudzkiej czy na bałtyku jakie przynęty czy trzeba jakaś specjalna żyłkę jakie haki jaka zanęta i przynęta rodzaj ryby jest mi obojętny po prostu chce spedzic wakacje z dziewczyna i połowic nad morzem:)) jakie sa opłaty gdzie to załatwic i wgl z gory dzieki pozdrawiam Wojtek ; ))

dwa dni temu rozmawiałem z miejscowym wędkarzem gdzie i na co.Okonie łowi się z gruntu w zatoce,węgorze bardziej wolą przebywac w okolicach Helu od strony morza,można złowic flądry i inne morskie stworzenia.Poczytaj troszkę na necie o połowach morskich z brzegu,na pewno więcej się dowiesz,pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.

[2012-05-28 00:24]

roobcio

Witam, w lipcu będę spędzał urlop w Jastarni. Oczywiście wędki zabieram. Trochę poszukałem w necie informacji na temat możliwości wędkowania w tym rejonie. Najczęściej przewija się temat okoni w porcie w Jastarni.Orientuje się ktoś czy można w porcie liczyć na inne ryby? dzień będę spedzał z rodziną więc głównie w nocy będę wędkował. Może jakiś węgorz, leszcz...? (swego czasu łowiłem węgorze w porcie w Darłówku)
Niedaleko jest też Hel. Kilka lat temu wedkowałem w porcie w Helu ale nie złowiłem nic prócz babek. Ale możliwe, że używałem złej przynęty (czerwony robak). Sprzętu do łowienia z plaży nie posiadam.
Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję [2019-01-04 20:15]

chudymb2

Trzy lata temu okonia od zaj..ania było przy słupach molo i to takie do 40cm Dwa lata temu nie było ani jednego .Na porcie łowili ale nie na spining ,a na spławik od strony Juraty ..Łowili na czerwono robaka .Mowa oczywiście o okoniach . [2019-01-04 23:12]

chudymb2

[2019-01-04 23:12]