Jastarnia połów z gruntu na Zatoce Puckiej

/ 4 odpowiedzi
Witam kolegow po kiju mam takie zapytanko a szczegółowo prosił bym o doradę wybieram sie na wczasy w sierpniu do Jastarni i zabieram z sob± wędki chciał bym łowic z gruntu czy mógł by kto¶ doradzic czy lepiej łowic w zatoce pudzkiej czy na bałtyku jakie przynęty czy trzeba jaka¶ specjalna żyłkę jakie haki jaka zanęta i przynęta rodzaj ryby jest mi obojętny po prostu chce spedzic wakacje z dziewczyna i połowic nad morzem:)) jakie sa opłaty gdzie to załatwic i wgl z gory dzieki pozdrawiam Wojtek ; ))
JOPEK1971


Witam kolegow po kiju mam takie zapytanko a szczegółowo prosił bym o doradę wybieram sie na wczasy w sierpniu do Jastarni i zabieram z sob± wędki chciał bym łowic z gruntu czy mógł by kto¶ doradzic czy lepiej łowic w zatoce pudzkiej czy na bałtyku jakie przynęty czy trzeba jaka¶ specjalna żyłkę jakie haki jaka zanęta i przynęta rodzaj ryby jest mi obojętny po prostu chce spedzic wakacje z dziewczyna i połowic nad morzem:)) jakie sa opłaty gdzie to załatwic i wgl z gory dzieki pozdrawiam Wojtek ; ))

dwa dni temu rozmawiałem z miejscowym wędkarzem gdzie i na co.Okonie łowi się z gruntu w zatoce,węgorze bardziej wol± przebywac w okolicach Helu od strony morza,można złowic fl±dry i inne morskie stworzenia.Poczytaj troszkę na necie o połowach morskich z brzegu,na pewno więcej się dowiesz,pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku. (2012/05/28 00:24)

roobcio


Witam, w lipcu będę spędzał urlop w Jastarni. Oczywi¶cie wędki zabieram. Trochę poszukałem w necie informacji na temat możliwo¶ci wędkowania w tym rejonie. Najczę¶ciej przewija się temat okoni w porcie w Jastarni.Orientuje się kto¶ czy można w porcie liczyć na inne ryby? dzień będę spedzał z rodzin± więc głównie w nocy będę wędkował. Może jaki¶ węgorz, leszcz...? (swego czasu łowiłem węgorze w porcie w Darłówku)
Niedaleko jest też Hel. Kilka lat temu wedkowałem w porcie w Helu ale nie złowiłem nic prócz babek. Ale możliwe, że używałem złej przynęty (czerwony robak). Sprzętu do łowienia z plaży nie posiadam.
Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję (2019/01/04 20:15)

chudymb2


Trzy lata temu okonia od zaj..ania było przy słupach molo i to takie do 40cm Dwa lata temu nie było ani jednego .Na porcie łowili ale nie na spining ,a na spławik od strony Juraty ..Łowili na czerwono robaka .Mowa oczywi¶cie o okoniach . (2019/01/04 23:12)