Jakiej firmy kupować paprochy ?

/ 4 odpowiedzi
Mam pytanie jakiej firmy kupować przynęty gumowe a dokładniej chodzi mi o paprochy na okonia kiedyś jak zaczynałem wędkować kupowałem paprochy tanich nieznanych firm ale one się rwały potem zacząłem kupować paprochy dragona i one były dla mnie idealne a teraz pasuj mi mikado pelocie mi jakieś dobre firmy. DZIĘKUJE ZA PODPOWIEDZI!!!
sito122


Ja używam reklaxa,manns'a,mister twister i cabellas.Kiedyś jak kupowałem kij to w gratisie dostałem paprochy mikado i też dawały rade. (2012/03/12 15:05)

maciek051298


Mam pytanie jakiej firmy kupować przynęty gumowe a dokładniej chodzi mi o paprochy na okonia kiedyś jak zaczynałem wędkować kupowałem paprochy tanich nieznanych firm ale one się rwały potem zacząłem kupować paprochy dragona i one były dla mnie idealne a teraz pasuj mi mikado pelocie mi jakieś dobre firmy. DZIĘKUJE ZA PODPOWIEDZI!!!


ja przeważnie używam manns relax dragon (2012/03/12 15:30)

maciek051298


Mam pytanie jakiej firmy kupować przynęty gumowe a dokładniej chodzi mi o paprochy na okonia kiedyś jak zaczynałem wędkować kupowałem paprochy tanich nieznanych firm ale one się rwały potem zacząłem kupować paprochy dragona i one były dla mnie idealne a teraz pasuj mi mikado pelocie mi jakieś dobre firmy. DZIĘKUJE ZA PODPOWIEDZI!!!


ja przeważnie używam manns relax dragon (2012/03/12 15:30)

argul


dragon dancer (2012/03/12 21:26)