Jakie opłaty?

/ 12 odpowiedzi
Od połowy grudnia 2013r. koło sprzedaje znaczki PZW na 2014 rok. Myślę , że dobrze byłoby zamieścić uchwałę Okręgu w sprawie wysokości opłat za wędkowanie tym bardziej, że zlikwidowano niektóre ulgi w opłatach. Wędkarze na pewno chcieliby wiedzieć ile muszą zapłacić za możliwość wędkowania. Dobrze byłoby poinformować też o podpisanych porozumieniach z innymi okręgami w zakresie możliwości wędkowania bez dodatkowych opłat na ich wodach.
ryukon1975


Wszystko jest napisane, trzeba tylko chcieć znaleźć. Najlepiej na stronie swojego Okręgu. (2014/02/01 21:25)

ryukon1975


Jak popatrzyłem na profil i zobaczyłem komu mówię gdzie szukać informacji to mnie przytkało. Ku chwale PZW i innym "służbom". :) (2014/02/01 21:30)

halski021


Wystarczy napisać w google : PZW Okręg Koszalin - i wszystkie te informacje są .Jestem w szoku ,że kolega Prezes tego nie wie . (2014/02/01 22:05)

pakul1206


U mnie emerytowani wędkarze już dawno po opłacali składki, skarbnicy lizali,wklejali pieniądze liczyli tylko jak im powiedziałem że będą mogli łowić po przetargu,pewnie w połowie sierpnia (skrwa lewa) jak dobrze pójdzie oczywiście to ich reakcja była taka że nie nadaje się to opisania na tej stronie.15 kilometrów do najbliższego łowiska-rowerkiem.Oczywiście mogli wejść wcześniej  na stronę rzgw lub forum wędkuje,tak im też powiedzialem to drapali się po głowie że to ...internet trzeba.Zero info-kasa w błoto. (2014/02/01 22:06)

bluehornet


http://www.energetyk26.wedkuje.pl/media/kolo,kolo-pzw-energetyk,0,3057,488.html

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,skladki-pzw-okreg-koszalin-2014-rok,70717

http://www.koszalin.pzw.org.pl/cms/14933/skladki_zo_pzw_w_2014_r

https://www.google.com/webhp?hl=pl#hl=pl&q=pzw+koszalin+sk%C5%82adki


Przeczytałem to , co Krzysiek Ryukon napisał i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać ...Ręce opadają... (2014/02/01 22:20)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

mr Artur


Tak opadają ręce i nie tylko
Ktoś ze 2-3 tygodnie temu napisał że działacze z naszych okręgów tak prężnie wszystko ustalają ,tak się o nas biednych wędkarzy martwią że na koniec roku mają wszystko dopięte na ostatni guziczek -- tylko my jesteśmy takie niedojdy że nie potrafimy odszukać ustaleń jaśnie nam panujących prezesów . Nie chce mi się szukać tego wpisu , aby go zacytować , może przeczyta to autor tamtej wypowiedzi i na przykładzie porozumień okręgu skierniewickiego -- napisze kilka słów
To że zakładający ten temat jest przy okazji członkiem SSR -- świadczy min o tym że prezesi mają w głębokim poważaniu nawet osoby które chcą poświęcać część swojego czasu dla nich (2014/02/01 22:45)

Zibi60


"To że zakładający ten temat jest przy okazji członkiem SSR -- świadczy min o tym że prezesi mają w głębokim poważaniu nawet osoby które chcą poświęcać część swojego czasu dla nich"

...i tak to jeden nieudolny prezes staje się powoli synonimem PZW ! (2014/02/02 05:56)

sola24


Witam.

Koledzy wędkarze. Myślę, że zaszło małe nieporozumienie. Mój wpis miał dotyczyć opublikowania opłat za wędkowanie ale na stronie mojego koła a nie ,,całej Polski '' a skierowany był do Zarządu Koła i redaktorów tej strony. Chodziło, mi o to aby odpowiednia wiadomość w sprawie opłat ukazała się na stronie koła Energetyk. Taka informacja zawsze była umieszczana na stronie koła w zakładce - OPŁATY. Wysokość opłat oczywiście znam i nie zamierzam na ogólnym forum tego udowadniać ani prowadzić dyskusji na ten temat. Złośliwości i uszczypliwości komentować również nie będę. Gwoli wyjaśnienia dodam tylko, że od 01.01.2014r. nie jestem już prezesem koła gdyż złożyłem rezygnację z tej funkcji.
Pozdrawiam (2014/02/08 21:07)

pakul1206


Kolego Sola taki brak rzetelnej informacij występuje niestety w calej Polsce,nie tylko w twoim kole.Moim zdaniem bardzo dobrze ze zrezygnowaleś bo jak narazie w tym archaicznym betonie jakim jest pzw niewiele można zrobić,dopiero po zejściu z tego świata ostatniego partyjnego działacza będzie szansa dla młodych,kreatywnych ludzi na wyleczenie tego nowotworu.Patrząc po zdjęciu masz jeszcze czas na sukcesy w tej organizacij,tylko kieruj się zasada że to pzw jest dla wedkarzy a nie odwrotnie jak to ma miejsce teraz.Powodzenia życzę. (2014/02/08 21:45)

halski021


Brak informacji na stronie twojego koła , to chyba twoja wina.Napisałeś , że znaczki rozprowadzane są od połowy grudnia , a ty byłeś PREZESEM do końca roku 2013 . Widzę na tym forum dziwne zachowanie BYŁYCH PREZESÓW , po utracie stołka , robią wszystko , aby zaszkodzić swoim następcom , zamiast pomóc.Ptaki nie s...ą w swoje gniazdo , a ludzie niestety tak. (2014/02/17 13:50)