jakie żyłki Dragona polecacie

/ 8 odpowiedzi
Czy jest różnica między tymi żyłkami ?Team Dragon Ultra i Dragon Maxima Match & Feeder ?Czy oprócz kolorem różnią sie jakimiś parametrami?Żyłka ULTRA jest oznaczona jako "Team Dragon" czyli "niby" dla zespołu Dragon'a i pisze na niej Made in Japan , a  jeśli tak to gdzie produkowana jest Maxima ? O,oPytanie z  czystej ciekawości , ponieważ i tach chyba kupuje Maxime bo jest w  długości 300m. ale jestem ciekawy czy są jakieś różnice we właściwościach tych żyłek?A  i jeśli mieliście  z nimi styczność to możecie mi coś o nich napisać :).
POZDRAWIAM Kuba
Glovvacz


Dragon Maxima bardzo dobrej jakości żyłka - bierz i się nie zastanawiaj, używam do feedera i sprawuje się świetnie. Szybko tonie jest mniej rozciągliwa i odrazu widać że jest solidna, używam grubości 0,22. (2014/01/26 12:50)

kuba234p


Dragon Maxima bardzo dobrej jakości żyłka - bierz i się nie zastanawiaj, używam do feedera i sprawuje się świetnie. Szybko tonie jest mniej rozciągliwa i odrazu widać że jest solidna, używam grubości 0,22.


Hehe dzięki ;) , zapewne ją wezme bo się już nastawiłem i właśnie slyszałem ze super jakość (2014/01/26 13:21)

Katmono


Witam.Wszystkie żyłki Dragona są bardzo dobre.Na twoim miejscu brał bym team dragon ultra, czarny kolor bardzo dobrze komponuje się z otoczeniem. Jak chcesz bardzo dobrą żyłkę to zobacz x-treme match bardzo dobra do wszystkich metod połowu ryb.  (2014/01/26 13:45)

kuba234p


Kto jeszcze wypowie się o doświadczeniach z  tymi żyłkami ? (2014/01/26 14:48)

RuchPalikota2


Mam millenium Dragon na lód-ZERO PAMIĘCI!!! (2014/01/26 22:06)

kuba234p


Mam millenium Dragon na lód-ZERO PAMIĘCI!!!



No bardzo dobrze , ale wiadomo że ,żyłki Dragona są warte urzytkowania (2014/01/26 22:28)

tstaros


Dragon ma naprawdę dobre żyłki, do feedera używam karp&feder, a do spina Team Dragon Flex i naprawde nie mogę narzekać. (2014/01/27 09:15)