Jakie zarządy kół

/ 36 odpowiedzi
pisaq


Ja powiem tak - nieco podobnie jak jeden z Kolegów powyżej - są dziadki w pozytywnym tego słowa znaczeniu i są stare pierdziele.
Dziadki są OK, są dziadkami z powodu wieku, fakt, że zajmują stanowiska w Zarządach Kół nie ma tu nic do rzeczy. Najczęściej są emerytami, mają sporo czasu i - co najważniejsze - chęci.
Nic do nich nie mam, Prezes mojego Koła też młodzikiem nie jest (podobnie jak reszta Zarządu) i złego słowa o nim nie powiem. Fajni ludzie, starają się zarządzać jak najlepiej. Są zarybienia, są zawody i to fajne zawody z ciekawymi nagrodami i super atmosferą, imprezy typu pożegnanie lata, zakończenie sezonu, otwarcie sezonu na drapieżniki, chronią wody, są kontrole. Duża ilość członków to potwierdza. Jakby było źle to nie byłoby nas aż tylu.

Ale wiem, że są Koła, które są traktowane przez Prezesów jak własność prywatna (moje koło, moja woda!), wszelkie imprezy organizowane są pod kątem upodobań Prezesa i Członków Zarządu, wszelkie zarybienia są ku ich uciesze, a wędkarze mają płacić, łowić i siedzieć cicho.
Stworzyli oni sobie towarzystwo wzajemnej adoracji i nie można ich ruszyć. (2009/11/29 13:00)

maksymilian 42


Jacy Członkowie Taki Zarząd . Amen. (2009/11/29 13:03)

u?ytkownik8975


Może który z was Koledzy ,zna i podrzuci dobry pomysł na to jak zmobilizować młodych członków kół do pracy w zarządach . Chętnie poczytam wasze sugestie i pomysły . Jeśli będą sensowne to wykorzystam je w pracy z młodymi Kolegami.
Pozdro. (2009/11/29 13:11)

u?ytkownik8975


Maksymilian . Naprawdę ZŁOTA MYŚL,Pogratulować. (2009/11/29 13:14)

KYLON


Cieszę się z atmosfery jaka do tej pory panuje w tym wątku.Wszyscy wyrażamy swoje zdania nikt się nie kłóci.Bardzo fajnie i ciepło napisał Ghostmir i pisag,a wiemy jaki cięty mają język,aż się bałem,ale jest superowo i powiem wam,że o taką atmosferę mi chodziło,czyli można spoko pogadać.Na pewno Ci co w tym wątku biorą udział wiedzą,że troszkę czasu trzeba poświęcić w zarządzie.Oczywiście,że nikt wiecznie nie będzie działał jak to ujął kol. Ghostmir ileś czasu już poświęcił to teraz niech ktoś następny troszkę popracuje i chwała mu za to.Uważam,że czasy krętactw się skończyły ludzie bardziej są odważni i można sobie wszystko wyjaśnić na zebraniach.Nawet taki internet daje możliwość śledzić co koła oferują jak pracują co organizują i na co wydaja pieniądze.Sam po zebraniu sprawozdawczym umieszczę na swoim blogu na co i ile wydaliśmy kasy niech wszyscy wiedzą nie mam nic do ukrycia.Myślę,że powinny to zrobić inne koła,przecież to nie jest tajemnica,a tym sposobem możemy podnieść większe zaufanie do zarządów przez wędkarzy.Serdecznie pozdrawiam. (2009/11/29 15:26)

u?ytkownik12960


Dobra myśl Kylon przedstawić tutaj sprawozdanie Komisji Rewizyjnej. Ale znajdą się i tacy co skrytykują,że nabijamy sobie punkty (2009/11/29 18:08)

u?ytkownik3378


na szacunek to trzeba sobie panowie zasłużyć . nie wystarczy być starym pierdołą. (2009/11/29 19:13)

u?ytkownik8975


No ty to na pewno na niego zasługujesz!!! (2009/11/29 19:24)

u?ytkownik8030


Mnie tez Kolego KYLON cieszy fakt, że nasze wspólne pyskówki odeszły w zapomnienie. Ty wiesz co myślę o zawodach, zarządach, PZW, i ja wiem co Ty myślisz. I tak powinno być. Nasze mordobicia były niepotrzebne i cieszę się że to już przeszłość. Pozdrawiam. (2009/11/29 21:41)

misiek7


czyż nie jest o wiele milej i przyjemniej poczytać takie wpisy.Nie ze wszystkim musimy sie zgadzac,i bic brawa,I tak trzymać (2009/11/30 11:55)

u?ytkownik8030


Oczywiście. Jest tu wiele osób, które potrafią rozmawiać. Niestety jest tez wielu troli. Podkreślałem już kilka razy, że do czasu jak mnie ktoś nie zacznie kąsać, ja tez powstrzymam się od kąsania. Jednak nie odpuszczę nikomu, kto będzie mnie gryzł w chamski sposób. Nie ma to nic wspólnego z kulturą. T zwykły odruch obronny. Teraz tez toczę taki bój z jednym .... pominę słowo. I z góry Was wszystkich przepraszam, jeśli moje słowa kogoś urażą. Nie mam zamiaru czołgać sie przed nikim, kto mnie poniewiera. Tak mam. I są tylko dwa wyjścia. Albo będę sobą, albo muszę stąd odejść. (2009/11/30 12:05)