Jakie woblery? - Ankieta dla firmy Rapala

/ 4 odpowiedzi
Dzień dobry, 
Nazywam się Maciej Kliniewski, student Politechniki Warszawskiej. Wraz z międzynarodowym zespołem studentów (Polska, Finlandia, Stany Zjednoczone) bierzemy udział w projekcie, którego zadaniem jest opracowanie i wdrożenia nowego produktu. W ramach projektu współpracujęmy z fińską firmą Rapala.

Szukamy wędkarzy, którzy chcieliby się z nami podzielić swoim doświadczeniem i odpowiedzieć na kilka pytań. Będziemy bardzo wdzięczni za wypełnienie ankiety oraz przesłanie jej osobom czynnie zaangażowanym w wędkarstwo.

Tutaj link do ankiety: https://goo.gl/forms/DtOvjT5cwHIzQ7Ic2

W przypadku uwag, bądź wątpliwości do któregoś z pytań bardzo prosimy o kontakt.

Z góry dziękujemy za poświęcony naszej sprawie czas.

Z wędkarskim pozdrowieniem
W imieniu całego zespołu
Maciej Kliniewski
maciej124@gmail.com  
ryukon1975

Przeczytałem te pytania i nasunęło mi się kolejne. Co one mają wspólnego z woblerami czy woblerem który ma powstać? :)
(2018/11/26 08:19)

arasshater

Całkiem sympatyczna ta ankieta. Pożyjemy, zobaczymy... (2018/11/26 10:25)

Sith

Krzysztofie, fajny filmik zamieściłeś. Najbardziej podobała mi się praca Horneta Wacka i Zippera oraz sper taniec Slidera. Jednak co Salmo, to Salmo. (2018/11/26 15:21)

maciej124

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i nadesłany filmik! Ogląd na to, jak dany wobler zachowuje się w wodzie będzie bardzo pomocny :)

Zadaniem projektu jest ogólne poznanie środowiska wędkarzy oraz sposobu korzystania z woblerów, ostateczny produkt nie został jeszcze sprecyzowany. (2018/11/27 21:36)