Zaloguj się do konta

Jakie woblery ze skóry rybiej polecacie na rzeki ?

utworzono: 2012/09/12 19:28
trela66

proszę o rady. ja łowię na woblery ze skóry allegrowicza<karas1380>i mam bardzo dobre wyniki(boleń79cm,szczupak94cm,okoń44cm) [2012-09-12 19:28]

trela66

proszę o rady. ja łowię na woblery ze skóry allegrowiczai mam bardzo dobre wyniki(boleń79cm,szczupak94cm,okoń44cm)


polecie jakieś dobre przynęty(woblery,gumy itp.) na drapieżniki jesienią. [2012-09-16 01:42]

jakubnob

yhy  kiepska ta twoja reklamaa wkur... ludzi i nic wiecej a te woblery jakoś zachęcająco nie wyglądają :))
[2012-09-16 13:30]

ryukon1975

Nigdy nie widziałem woblera z rybiej skóry,ja łowię na woblery z drewna.
Lipa ale łowna.:)))
[2012-09-16 13:43]

trela66

yhy  kiepska ta twoja reklamaa wkur... ludzi i nic wiecej a te woblery jakoś zachęcająco nie wyglądają :))


lepsze napewno od twoich i napewno bardziej łowne.te twoje cykady to jakaś pomyłka. pozdrawiam. [2012-09-16 13:52]

trela66

Nigdy nie widziałem woblera z rybiej skóry,ja łowię na woblery z drewna.
Lipa ale łowna.:)))


to jest taki woblerek też z lipy tylko że oklejony skórą a nie malowany.takie sprzedają różni goście na allegro. [2012-09-16 13:54]

skryty

proszę o rady. ja łowię na woblery ze skóry allegrowiczai mam bardzo dobre wyniki(boleń79cm,szczupak94cm,okoń44cm)





hehe znów to samo...;)no rzeczywiście kolego trochę za bardzo nadgorliwa ta Twoja reklama i przynosi raczej odwrotny skutek niż był zamierzony, to tak jak z tymi reklamami na stronach www, zajmującymi całą stronę i wyskakującymi co 2 sekundy z każdej strony, aż czasem człowiek ma ochotę wypie...olić komputer przez okno. Pewnie masz super te woblery i łowisz nimi pełno okazów (jak sam piszesz), ale może gdybyś nie pisał o tym w co drugim poście co 10 min i nie udawał tajemniczego wielbiciela jakiś tam "gości" z allegro, tylko zrobił to jakoś subtelniej z taktem, chyba by to jakoś lepiej wyglądało, sam nie wiem pozdrawiam
[2012-09-16 14:33]

trela66

proszę o rady. ja łowię na woblery ze skóry allegrowiczai mam bardzo dobre wyniki(boleń79cm,szczupak94cm,okoń44cm)





hehe znów to samo...;)no rzeczywiście kolego trochę za bardzo nadgorliwa ta Twoja reklama i przynosi raczej odwrotny skutek niż był zamierzony, to tak jak z tymi reklamami na stronach www, zajmującymi całą stronę i wyskakującymi co 2 sekundy z każdej strony, aż czasem człowiek ma ochotę wypie...olić komputer przez okno. Pewnie masz super te woblery i łowisz nimi pełno okazów (jak sam piszesz), ale może gdybyś nie pisał o tym w co drugim poście co 10 min i nie udawał tajemniczego wielbiciela jakiś tam "gości" z allegro, tylko zrobił to jakoś subtelniej z taktem, chyba by to jakoś lepiej wyglądało, sam nie wiem pozdrawiam


sam robisz jakieś tam wynalazki i znowu się czepiasz ,że ktoś może łapać na lepsze przynęty niż twoje i osiągac dobre wyniki.  pozdrawiam.. [2012-09-16 15:29]

skryty

proszę o rady. ja łowię na woblery ze skóry allegrowiczai mam bardzo dobre wyniki(boleń79cm,szczupak94cm,okoń44cm)





hehe znów to samo...;)no rzeczywiście kolego trochę za bardzo nadgorliwa ta Twoja reklama i przynosi raczej odwrotny skutek niż był zamierzony, to tak jak z tymi reklamami na stronach www, zajmującymi całą stronę i wyskakującymi co 2 sekundy z każdej strony, aż czasem człowiek ma ochotę wypie...olić komputer przez okno. Pewnie masz super te woblery i łowisz nimi pełno okazów (jak sam piszesz), ale może gdybyś nie pisał o tym w co drugim poście co 10 min i nie udawał tajemniczego wielbiciela jakiś tam "gości" z allegro, tylko zrobił to jakoś subtelniej z taktem, chyba by to jakoś lepiej wyglądało, sam nie wiem pozdrawiam


sam robisz jakieś tam wynalazki i znowu się czepiasz ,że ktoś może łapać na lepsze przynęty niż twoje i osiągac dobre wyniki.  pozdrawiam..




;) pozdrawiam
[2012-09-16 15:35]

jakubnob

xD ładnie uśmiechnąć sie przytaknąć może sobie pójdzie
[2012-09-16 17:37]

skryty

xD ładnie uśmiechnąć sie przytaknąć może sobie pójdzie


chyba wreszcie pomogło:)


[2012-09-18 09:58]

jakubnob

to jest najlepsza taktyka na lekcje  niemieckiego xD
[2012-09-18 10:07]

Iras1975

proszę o rady. ja łowię na woblery ze skóry allegrowiczai mam bardzo dobre wyniki(boleń79cm,szczupak94cm,okoń44cm)


Skoro masz takie wyniki, to raczej sam powinieneś udzielać rad, a nie o nie prosić. 

:)

[2012-09-18 12:53]