Jakie wędzisko 270 cm 3-18gr

/ 30 odpowiedzi
gaudi xxxx


zdecydowanie polecam daiwę infinity,ciężar wyrzutu 3-18gram,dł 2,7m (2011/03/31 09:18)

czerwcowy0520


zdecydowanie polecam daiwę infinity,ciężar wyrzutu 3-18gram,dł 2,7m

Owszem Daiwa wygląda ciekawie, tylko wg mnie jest jedno ale...po co miałbym dawać ponad 400zł za kijek zbudowany na bazie materiałów, które były szczytem marzeń z 8 lat temu...o ile się nie myle zastosowanu tu blanki z włókna węglowego ok HM40, materiał sprawdzony a i owszem,ale w Dragonie mamy już bodajże w dolnikach HM80, dalej na łączeniu HM60 i na szczytówce HM40, nawet ten Robinson zrobiony jest z HM60...to są tylko liczby i zdaje sobie sprawe że nie każdy na to zwraca uwagę, tymbardziej że kijki mają podobną wagę i praktycznie taką samą akcję, tyle tylko, że ja osobiście jesli miałbym wybrać dwa kijki o takim smaym przeznaczeniu i praktycznie w identycznej cenie to wybrałbym kijek zrobiony z lepszych materiałów...owszem dochodzi do tego jeszcze odpowiednia budowa takiego blanku, ale do mnie jakoś trafia bardziej Dragon tymbardziej że sam mam super szybki spining którego blank jest zrobiony w całości z HM80...i wiem że oprócz świetnej akcji, kijek jest leciutki, a do tego ma potężny zapas mocy
(2011/03/31 11:24)

gaudi xxxx


Co do Dragona Hm 80(chodzi mi o kij-nie żyłkę)to moglibyśmy trochę się posprzeczać bo nie uważam tej wędki za dobrą,owszem akcje ma fajna,ale co do wytrzymalości...to na tym polu jest zdecydowanie gorzej-zdecydowanie nie jest do wędzisko do cięzkiego-często nocnego-spinningu-kolega mial dwa modele tej wedki  które mu pękły-dodatkowo podczas rzucania średnią przynętą(przy wymachu-bylem swiadkiem!)po prostu z obwódki  wysypał i rozkruszył się pierścień przelotki!!!Druga sprawa to cena HM 80-za kwotę 1000-1100zl,można sobie sprawić naprawdę potężny kij w jakiejś pracowni wędkarskiej(np na blanku Talona  lub Composite Developments blue rapid)i będzie to wędka na całe lata...a co do Daiwy którą proponowałem koledze ,,micb,,-to po prostu za te pieniądze za które można ją nabyć jest ok..pozdrawiam (2011/04/02 13:18)

mar83


Mam taki kijek dł 240 Daiwa megaforce cw 2 14 cena ok 130 zł. Jak na razie spisuje się znakomicie i bez uwag. Uważam,że wydatek 5 setek to przesada, ale jest to wyłacznie moje zdanie. Pozdrawiam (2011/04/02 15:13)

czerwcowy0520


Co do Dragona Hm 80(chodzi mi o kij-nie żyłkę)to moglibyśmy trochę się posprzeczać bo nie uważam tej wędki za dobrą,owszem akcje ma fajna,ale co do wytrzymalości...to na tym polu jest zdecydowanie gorzej-zdecydowanie nie jest do wędzisko do cięzkiego-często nocnego-spinningu-kolega mial dwa modele tej wedki  które mu pękły-dodatkowo podczas rzucania średnią przynętą(przy wymachu-bylem swiadkiem!)po prostu z obwódki  wysypał i rozkruszył się pierścień przelotki!!!Druga sprawa to cena HM 80-za kwotę 1000-1100zl,można sobie sprawić naprawdę potężny kij w jakiejś pracowni wędkarskiej(np na blanku Talona  lub Composite Developments blue rapid)i będzie to wędka na całe lata...a co do Daiwy którą proponowałem koledze ,,micb,,-to po prostu za te pieniądze za które można ją nabyć jest ok..pozdrawiam

Nie mówie o Dragonach z serii Hm80, tylko o materiale HM80 mln z którego m.in wykonane są Team Dragony, bo maja jeszcze domieszki 60mln i 40mln zalezy jaki kij i jak rozmieszczone sa w blanku...
(2011/04/02 18:02)