Jakie warunki na pogori IV do wędkowania

/ 5 odpowiedzi

• konto usunięte

Witam, tak jak w tytule. Czy są oznaki żerowania rybki, morze ktoś odwiedził Zalew od strony Marianek i napisze jakie wyniki, brania,itp.Natomiast mam zamiar wybrać się w następny tydzień jak pogoda dopisze, bo teraz to ciężko zaplanować wypad ,albo śnieg lub deszcz, silny wiatr, a to są nie sprzyjające warunki do łowienia, chyba że jest zagorzałym, napalonym wędkarzem i pogoda nie gra roli w łowieniu. A zdrowie ważniejsze,myślę że już nie długo będzie prawdziwa Wielka wiosna, no i upragnione Lato, a wtedy Jeziora i Rzeki będą należeć do Wędkarzy, Pozdrawiam.      

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Askan

Podjechałem z kolegą na czwórkę dwa razy od strony Piekła i nie widzieliśmy tam ani jednego z wędkami.Chyba tak samo jak my wszyscy podglądają czy ktoś już stoi.W zimie byłem kilka razy między wyspami a Sarnowem i kilka okoników wyjąłem.Szykujemy się na łódkę w tym roku gdyż już Pogoria IV jest dopuszczona do wędkowania z łodzi.Na trójce też nieśmiało obserwują wodę ale jeszcze chętnych nie widziałem.Byłem obejrzeć od pomnika i od czerwonego piachu i dętka.Pozdrawiam (2016/02/13 04:16)

użytkownik55974

No to jeszcze nic ciekawego się nie dzieje, ale już nie długo i się zacznie, teraz to tylko cierpliwość, i wypatrujemy pogody i na rybki. (2016/02/13 14:00)

marianekc

....Szykujemy się na łódkę w tym roku gdyż już Pogoria IV jest dopuszczona do wędkowania z łodzi....

Skąd te informacje ? (2016/03/31 13:41)

doczu

....Szykujemy się na łódkę w tym roku gdyż już Pogoria IV jest dopuszczona do wędkowania z łodzi....

Skąd te informacje ?
A w Zezwolenie Waść zerknął ?
Na P IV łaziłem ze spinningiem jakoś w połowie marca. I od Marianek, i od wysokiego brzegu nędza. Pod samo tarlisko niemal podszedłem. Spotkałem jednego wędkarza, z pustą siatą. Za to 4 strażników PSR i SSR :)
  (2016/04/04 06:34)