Jakie w Hiszpani łowi się ryby na spinning, grunt

/ 15 odpowiedzi
i jaki sprzęt trzeba na nie mieć, i jakie przynęty trzeba ze sobą zabrać?
jawor111


i jaki sprzęt trzeba na nie mieć, i jakie przynęty trzeba ze sobą zabrać?

A wiec tak ryby to fladry śledzie halibuty kiełbie i ukleje najlepsza przynęta będzie kilogramowy karp szczególnie na fladrę taką dwadzieścia cm a co do sprzętu to najlepiej na bata pozdrawiam i udanej wyprawy  (2011/01/23 22:49)

Waldi Fish


Nie bardzo rozumiem: "kilogramowy karp szczególnie na fladrę taką dwadzieścia cm"?  Przecież ten karp większy od tej flądry. (2011/02/08 21:19)

wędkarz95


kolega wyżej chyba sobie po prostu żartuje ;] Ja nie bardzo jestem w temacie wiem tylko z opowieści znajomych że byli nad rzeką Elbro czy jakoś tak i tam łowili niesamowicie wielkie sumy i właśnie na żywca zakładali kilku kilogramowego karpia ;] (2011/02/08 21:43)

Waldi Fish


Zgadza się. Sumy w rzece Ebro stały się słynne i też słyszałem, że kilkukilogramowe karpie służa jako przynęta na te olbrzymy. (2011/02/12 13:54)

jawor111


hahahaahahahah NIE ROZUMIEM!!!!!  niezły jesteś !!!!!!!! pozdrawiam zakręconych bez urazy kolego (2011/02/12 20:14)

lgft


na ebro jest juz zakaz lapania na zywca (2011/02/12 23:55)

Waldi Fish


Czyżby żywiec był tak skuteczny, że pogłowie sumów zostało tak mocno przetrzebione, że trzeba wykluczyć najbardziej skuteczne metody połowu? (2011/02/14 22:50)

krzysiek28


Piszecie o rybach jakie można złapać za granicą a jakie można złapać w Polsce ? tacy jestescie obeznani we wszystkich jeziorach i rzekach w polsce ze bierzecie sie za zagranice ? (2011/02/18 20:44)

amadeusz


Najłatwiej to złowić można suma na rzece Ebro poza tym Karpie i Sandacze.
W rzece występują jeszcze płocie.Wszystko to gatunki inwazyjne, rodzimych nie znam. (2011/02/21 00:02)

Waldi Fish


hahahaahahahah NIE ROZUMIEM!!!!!  niezły jesteś !!!!!!!! pozdrawiam zakręconych bez urazy kolego

Napisałem: Nie bardzo rozumiem: "kilogramowy karp szczególnie na fladrę taką dwadzieścia cm"?  Przecież ten karp większy od tej flądry.
Chodzi o to, że z Twoje wypowiedzi wynika, że kilogramowy karp jest dobrą przynętą na flądrę taką dwadzieścia cm. (2011/02/24 20:00)

jawor111


hahahaahahahah NIE ROZUMIEM!!!!!  niezły jesteś !!!!!!!! pozdrawiam zakręconych bez urazy kolego

Napisałem: Nie bardzo rozumiem: "kilogramowy karp szczególnie na fladrę taką dwadzieścia cm"?  Przecież ten karp większy od tej flądry.
Chodzi o to, że z Twoje wypowiedzi wynika, że kilogramowy karp jest dobrą przynętą na flądrę taką dwadzieścia cm
tak ciężko się domyśleć ze to żart hahahahahahahaha normalnie aż się popłakałem z śmiechu hahahahahah (2011/02/24 20:18)

Waldi Fish


Zatem niech będzie, że to żart. (2011/02/24 20:28)

leon71



i jaki sprzęt trzeba na nie mieć, i jakie przynęty trzeba ze sobą zabrać?




Witam,
Mieszkam w Hiszpanii.Jeżdżę często na rzekę Ebro w okolicach Caspe.
Moze ,bardziej sprecyzuj na jakie ryby się nastawiasz ?Jaka metoda chcesz łowić?
Czy z brzegu ? Czy z pontonu. (2011/03/22 18:41)

arekde


Kolega "jawor111" ma poczucie humoru a reszta?......

Ni cholery. A szkoda.

Może jak kolega chce sie dowiedzieć jak, co i na co łowić w hiszpanii niech zajrzy na stronę www.pescarmacho.sp ;-)

(2011/03/22 20:31)

kicek85


Witam , w sierpniu wybieramy sie na rzeke Ebro czy mogl bys zaproponowac nam dobra miejscowke na karpia . I jesli jest to mozliwe mogli bys my sie spotkac na miejscu . Jesli Moglbys pomoc to jest moj e-mail joasiek_88@wp.pl .Dziekuje i czekam na jakos odpowiec. (2012/05/28 13:08)