Zaloguj się do konta

Jakie trzeba mieć znajomość żeby być na pierwszej

utworzono: 2010/04/08 19:54
szczepcio

Jestem na tym portalu od 2 lat i niedawno dodałem pierwszy artykuł na tym portalu.O dziwo nie znalazł się na pierwszej stronie ale w ogóle nie został  dodany do żadnej kategorii dodanych wpisów.Widzę że znajdują się na pierwszej stronie jakieś głupie artykuły i są tam aż  za długo.Myślę o opuszczeniu tego portalu jak ghost.
[2010-04-08 19:54]

Wtaj.

 

Myślę że dlatego iż jesteś JUŻ AŻ 2 LATA a to dopiero twój pierwszy artykuł, może dlatego.

Jakbyś był 1 miesiąc a miałbyś 10 artykułów to fakt można by się wtedy pytać, a tak możesz sie narazić na nie za bradzo miłe epitety.

Zapewniam cię nie trzeba mieć znajomości aby trafić na pierwszą stronę. Może byś trafił za parę dni ale po tym wpisie to masz znikome szanse niestety.

 

P.S. CHCIAŁBYŚ ODEJŚĆ JAK GHOSTMIR. TU JA POWIEM ŻE TROCHE MAŁA ŻENADA Z TWOJEJ STRONY. NIE LICZNI WIEDZĄ DLACZEGO ODSZEDŁ, A PO DRUGIE ILE ZROBIŁBY BY DUCH PRZEZ TE DWA LATA.

ILE ZROBIŁ TO WIĘKSZOŚĆ TU WIE, ALE NAPEWNO NIE NAPISAŁBY NIC PRZEZ 2 LATKA.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Może koledzy potraktują Cię łagodnie.

[2010-04-08 20:07]

Mały błąd na końcu zdania. Sorka.

 

"...ALE   NAPEWNO NAPISAŁBY COŚ PRZEZ TE DWA LATKA"

COŚ = MNOGOŚĆ

[2010-04-08 20:16]

Poczekaj troszku i nie grzej się drogi kolego,prawdopodobnie o ukazywaniu się artykułów decyduje kolejność nadsyłania a nie szara sieć i układy,i nie tobie samemu decydować o tym czy są głupie bądż nie,więcej pokory Szczepcio.Co zaś sie tyczy odejścia Ghosta to napewno nigdy nie zrobiłby tego pod wpływem głupiego impulsu i urażonej ambicjii ,skasuj lepiej ten wątek,czymprędzej...
[2010-04-08 20:23]

Waldi Fish

Ano właśnie! Dlaczego odszedł Ghostmir, co jak czytałem jest wiedzą należącą jedynie do nielicznych?
[2010-04-08 21:05]

sapek

Stwierdziłem we wtorek wieczorem, że podzielę się swoimi, pewnie dla wielu durnymi, dla innych nie, uwagami na portalu. Założyłem bloga, napisałem kilka zdań - pierwszy raz w życiu. We środę rano dostałem na maila informację, że artykuł ukazał się na pierwszej stronie portalu.
To chyba jednak nie zależy od układów i znajomości.

Pozdrawiam i życzę szczęścia, chyba tak - szczęście jest potrzebne.

Bartek
[2010-04-08 21:10]

kazik

Kolego ,,szczepcio” jak widzę to mimo że jesteś dwa lata na tym portalu to tak naprawdę zaczynasz , i pierwsze blogi nie zawsze trafiają na pierwsze strony . Zresztą i tych starych bywalców mimo że jak twierdzisz mają znajomości też nie wszystkie artykuły się ukazują . Wszystko zależy od tego : ile jest tego dnia nowych artykułów , następnie czy pasują do całości strony (mam tu na myśli jakąś koncepcję wyglądy strony opracowywanej przez redakcję ) , czy to jest opowiadanie , porada, czy forma dyskusyjna , na końcu na pewno jest brane pod uwagę na ile taki blog będzie miał zainteresowanie (jak w gazecie) . Nie należy się za pierwszym razem zrażać , czy odchodzić bo akurat nikt nie zwrucił uwagę na pracę . A może coś brakowało i nie do końca było dobre ? . Spróbuj coś jeszcze napisać , ale obszerniej i udokumentować to zdjęciami , to może będzie lepiej widziane .

 

[2010-04-10 22:09]

szczepcio

Dzięki Kazik za poradę,widzę że masz trochę wiedzy na ten temat.
[2010-04-10 23:38]

Norbert Stolarczyk

A może dlatego że pomimo, iż tekst ciekawy to mało czytelny?

" godz.0 10.Byłem już spakowany tylko zabrać niezbędne rzeczy.U Bigosa byliśmy o 0 20.A na koniec po Mariana do Czeladzi byliśmy o 0 40.Załadowaliśmy cały..."

pozdrawiam
[2010-04-11 10:43]

pangaz4

ja jestem tu świeży nie znałem nikogo jak się rejestrowałem na tym portalu a oby dwa moje artykuły były na 1 stronie zapewniam cie że tu niema żadnych kontaktów,pleców itp naczym dokładnie to polega nie wiem i wiedzieć nie muszę a to że piszesz tu że chyba z stąd odejdziesz wydaje mi się troche śmieszne na co liczysz ? że ktoś będzie cie błagał byś został nie bardzo to rozumiem? portal nic nikomu nie obiecuje moim zdaniem jeśli chcesz bywać na 1 stronie musisz się nie poddawać i może w końcu napiszesz coś co redakcje zainteresuje
[2010-04-11 10:54]

szczepcio

Myślę że nie ma sensu się rozczulać i trzeba bazgrnąć coś konkretnego wtedy szanowna redakcja umieści mój wpis na pierwszej stronie.Nie odejdę z tego portalu,bo jest tu też parę ludzi na poziomie.Pozdrowienia dla wszystkich.
[2010-04-11 23:17]

Fransla

W życiu nie zawsze chodzi o to żeby być tym pierwszym.Warto czasami okazać trochę pokory.Uważam, że akurat na tym portalu to liczą się przede wszystkim dobre chęci i wspólny interes wszystkich wędkarzy, także nawet jeśli nie zostałeś od razu doceniony, to prędzej czy później okaże się że jesteś wartościową osobą która, wnosi wiele w życie wędkarskiej społeczności.Pamiętaj ''Ostatni bedą pierwszymi" więc głowa do góry i do dzieła;) Pozdrawiam i życzę sukcesów zarówno nad wodą jak i na tym portalu.
[2010-04-11 23:41]