Zaloguj się do konta

Jakie składki do lat 16 w Okręgu PZW Konin ?

utworzono: 2011/06/12 19:20
kimi199614

Ile kosztują składki do lat 16 (mam kartę tylko chcę ją "doładować")? Gdzie to można zrobić? Jestem z okręgu sompolno
[2011-06-12 19:20]

slawomir66

Ja pitolę ludzie kto wam karty wędkarskie wydaje. Jak czytam takie pytania to ręce opadają.
Kolego karty się nie doładowuje tylko wnosi opłaty na rok następny. Po drugie nie ma okręgu Sompolno co najwyżej jest koło wędkarskie w tej miejscowości a jeśli chodzi o okręg to jest to chyba okręg KONIN.
Jeśli posiadasz już kartę musisz pójść do skarbnika w tym kole i tam dokonać opłaty. Z tego co już się dowiedziałem to skarbnikiem jest pan Mariusz Szymański. Jeśli nie wiesz gdzie spytaj w sklepie wędkarskim a z tego co też się dowiedziałem jest ich kilka. Składka okręgowa dla młodzieży uczącej się wynosi 55 zł + składka członkowska ulgowa 31 złotych - razem 86 złotych.
Jak widzisz nie znając Sompólna w trzy minuty dowiedziałem się więcej niż ty tam mieszkając. Korzystaj z internetu a wielu rzeczy dowiesz się sam.
Pozdrawiam.
[2011-06-12 21:08]

kimi199614

Przepraszam bardzo ale ja nie mieszkam w Sompolnie, a w tym mieście bywam 1 raz na miesiąc. Dziękuję za odpowiedź. Przydała się. Pozdrawiam
[2011-06-13 14:12]