Jakie są nagrody w zawodach wędkarskich?

/ 10 odpowiedzi
Witam mam pytanie jakie są nagrody w zawodach wędkarskich?Wiem że są puchary ale czy opr oprócz pucharów są jakieś wędkarskie rzeczy?Piszcie jakie wędkarskie rzeczy(kije, kołowrotki)wygraliście,piszcie również ich nazwy abym mógł zobaczyć na allegro ile są one warte.
89krzysztof


1. Nie napisałeś jakie to zawody. Wszystko zależy od organizatorów. Na zawodach w kole nie spodziewaj się szału, chyba że macie bogate koło i jakiegoś sponsora poważnego.
2. Jeśli z góry nastawiasz się na wygranie nagrody jakiejś... młody jeszcze jesteś, pewne cechy z wiekiem przychodzą, może jeszcze Ci się odmieni i podejście będzie inne.
3. Najlepsze zawody to takie, na których nie ma nagród. Puchar dla zwycięzcy, medale pamiątkowe i jakaś kiełbaska zjedzona z kolegami wędkarzami.

Nagrody za zawody zawsze wybierałem najpotrzebniejsze, nie najdroższe. Na przykład ostatnio wziąłem krzesełko, które dałem siostrzeńcowi... 
(2013/05/10 18:50)

Artur z Ketrzyna


Oprócz pucharów i dyplomów, są też często nagrody rzeczowe. Jakie to zależy od sponsorów i organizatorów.
Są też często jakieś imprezki integracyjne przy tej okazji.
Np. ja kiedyś za zajęcie II miejsca w wędkarstwie spławikowym juniorów dostałem dyplom i skrzynkę wędkarską (dokładnie taka samą jaką miałem na swoim wyposażeniu).
Tamtą starą oddałem kumplowi... (2013/05/10 20:04)

u?ytkownik131131


Ja wiem że zawody są podzielne ale mi chodzi o wasze nagrody rzeczowe co dostaliście. (2013/05/10 21:02)

Abramis96


Kołowrotki, wędki i inne akcesoria... (2013/05/10 21:05)

heroesxd


A co? Otwierasz sklep na allegro i szukasz towaru? Co to za pytania? Napiszcie mi nazwę abym mógł sprawdzić ile są warte. Czy w wygranej to jest najważniejsze? Co prawda nie startowałem jeszcze w żadnych zawodach ale zawsze wydawało mi się że nie ma nic cenniejszego niż puchar i pamiątkowy dyplom.  (2013/05/10 21:35)

u?ytkownik131131


A co? Otwierasz sklep na allegro i szukasz towaru? Co to za pytania? Napiszcie mi nazwę abym mógł sprawdzić ile są warte. Czy w wygranej to jest najważniejsze? Co prawda nie startowałem jeszcze w żadnych zawodach ale zawsze wydawało mi się że nie ma nic cenniejszego niż puchar i pamiątkowy dyplom. 



Dlaczego tak nerwowo wiem że puchar najważniejszy ale ogólnie zadałem takie pytanie aby się dowiedzieć as wy od razu bez powodu mnie atakujecie  (2013/05/10 21:45)

luki1006


no zazwyczaj dodają jakieś upominki do dyplomów i pucharu, ale zależy od zawodów i sponsora czasami na zawodach juniorów to nawet jak na podium nie będziesz to dostaniesz upominek w postaci haczyków lub stoperów lub spławika, a poza tym zazwyczaj się to wpłaca to chyba też na nagrody idzie. Ale ogólnie to można czasami wygrać coś cennego wędka/kołowrotek tylko trzeba być 1, a z tym już większy problem :)
Pozdrawiam (2013/05/10 22:25)

heroesxd


Nie nerwowo. Po prostu nie rozumiem tej dziwnej chęci co do sprawdzania wartości sprzętu czy gadżetów. Takie to ważne? Wielu wędkarzy cieszyłoby się z czegokolwiek. Twój temat zapachniał mi chęcią zysku poprzez udział w zawodach i ewentualnej sprzedaży nagród. Bo nie wiem po co innego chciałbyś sprawdzać ich cenę na allegro. Może się mylę? Nie wnikam. Twoja sprawa. A czytując różne relacje z zawodów czy oglądając zdjęcia często widywałem kołowrotki lub bony na zakupy w sklepach wędkarskich. Ich wartość najczęściej uzależniona jest od tego ilu uczestników zgłosi się na zawody, kwoty wpisowego oraz za ile miejsc przewidziane są upominki. Jeśli znajdą się jacyś sponsorzy wpisowego może nie być wcale bądź obejmować będzie tylko koszt kiełbasek po zakończeniu łowienia albo jeszcze atrakcyjniejsze nagrody. Wszystko w rękach organizatorów. Myślę że te informacje powinny Ci wystarczyć. (2013/05/11 00:56)

kamil11269


Witam mam pytanie jakie są nagrody w zawodach wędkarskich?Wiem że są puchary ale czy opr oprócz pucharów są jakieś wędkarskie rzeczy?Piszcie jakie wędkarskie rzeczy(kije, kołowrotki)wygraliście,piszcie również ich nazwy abym mógł zobaczyć na allegro ile są one warte.



Zależy co organizator przeznaczy jako nagrodę. U mnie wędki, spławiki, kołowrotki - praktycznie wszystko. (2013/05/11 10:35)

olivia85


Wszystko zależy od rangi zawodów, sponsora, ich rodzaju (np. komercyjne). Dla mnie jak i pewnie dla większości nagrody są jedynie "miłym dodatkiem" za trud zawodnika.

Startowanie tylko i wyłącznie dla nagród, według mnie mija się z celem. Zatraca się wtedy duch zdrowej rywalizacji...i dotyczy to całego sportu. (2013/05/13 10:23)