Jakie przynęty sztuczne na sandacza proszę o rady

/ 6 odpowiedzi
witam.
ja z pytaniem tak jak wyżej w temacie "jakie przynęty najbardziej sprawdzają się wam na sandacza" chodzi mi o spinningowanie jakie sztuczne przynęty. aha i jak możecie to wrzucajcie fotki tych przynęt bedzie mi łatwiej. Fotki i podpisane firmą nie wiem rodzajem modelem


z góry dzięki
pako220


najbardziej popularna przynęta na sandacza to "kogut"sam używam więc polecam!dobre też są kopytka białe lub z dodatkami jak np.czarny lub niebieski grzbiet lub czerwone powiedzmy ze to bedzie gardło:)stosuje i nie narzekam!a co do kogutów to zerknij na forum to zobaczysz jak to wygląda (2011/07/18 15:31)

kaban


Dzień-kogut i guma,noc wobler. (2011/07/18 21:07)

zaku81


kogut...... (2011/07/18 21:25)

Paczosek


ok dziekuje wszystkim (2011/07/19 10:25)

gaudi xxxx


Wieczorem jak łowisz na rzecznych opaskach to zdecydowanie stosuj długi,smukły wobler,nie musi głeboko ,,schodzić,,pod powierzchnię-polecam Rapalę Original,Rapalę X -Rap,oraz Salmo Stinga,długość od 9cm w górę(kolory z odcieniem niebieskiego, srebrne,dobre nocą są też białe).W dzień na napływach główek,dołkach za ostrogą i w rynnach stosuj gumy-ja polecam kopyta mannsa i relaxa-kolory perłowe,marchewka,oraz seledyn).I pamietaj iż  nie zawsze sprawdza się łowienie z tzw,,opadu,,-czasem ustaw się na końcu główki i rzucaj gumą w kierunku środka rzeki,nurt będzie turlał gumę po dnie-Ty kasujesz tylko luz żyłki-pozdrawiam (2011/07/20 10:26)

Dziunik


Jak chcesz na odre odcinek miedzy Oławą a Ratowicami  to ja najbardziej preferuje seledynowe twistery z 15gramową główką i srebrne woblery (2011/07/26 15:11)