Zaloguj się do konta

Jakie przelotki są w feederach Mikado?

utworzono: 2013/01/31 00:12
kuba234p

I z czego są zbudowane???Nie piszą w opisach wedek i nie wiem :( [2013-01-31 00:12]

kuba234p

CHODZI O FEEDER MIKADO GOLDEN BAY !!!!!!!!!!!! [2013-01-31 07:19]

luzy

Ceramiczne.
[2013-01-31 14:27]

rad13

tak na serio to sztywniejsze szklane a delikatniejsze najczęściej węglowe ale to nie reguła [2013-01-31 14:58]

rad13

DANE TECHNICZNE:

- długość 390 cm
- ciężar wyrzutu 140 g
- waga  326 g !!!
- długość transportowa 138 cm
- ilość szczytówek -  4 szt.  /1x włókno węglowe i 3x włókno szklane/
- pokrowiec znaleźć to zajeło mi dosłownie minute , materiał z przelotek bardzo dużego znaczenia nie ma według mnie rodzaj połączenia z z wędziskiem jest ważny oraz z jakiego jest materiału(wędzisko) [2013-01-31 15:02]

tapi75

Witam mam tą wędeczkę uważam że jest to fajna wędka polecam
[2013-02-03 21:54]

xemit

DANE TECHNICZNE:

- długość 390 cm
- ciężar wyrzutu 140 g
- waga  326 g !!!
- długość transportowa 138 cm
- ilość szczytówek -  4 szt.  /1x włókno węglowe i 3x włókno szklane/
- pokrowiec znaleźć to zajeło mi dosłownie minute , materiał z przelotek bardzo dużego znaczenia nie ma według mnie rodzaj połączenia z z wędziskiem jest ważny oraz z jakiego jest materiału(wędzisko)

Ma i to bardzo duże. Zaś twoja odpowiedz nie dotyczy przelotek, a jedynie szczytówek, Te pierwsze zaś, zależnie od klasy mogą różnić się mocowaniem. średnicą i co najważniejsze materiałem z którego są wykonane, gdyż on ma istotny wpływ na ich trwałość i rodzaj zastosowanej linki. W/g p.Jana Marka Kochanskiego  http://www.wcwi.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1073&Itemid=106

• 10 punktów - przyznałbym przelotkom z pierścieniami Gold Cermet i Sic (obie "Fuji") w ramkach tytanowych lub hard gold, ewentualnie gun smoke.
  • 9 punktów - Fuji Sic w pozostałych typach ramek.
  • 8 punktów - za przelotki Sic firmy Pacyfic Bay i Seymo.
  • 7 punktów - przyznałbym Alconite (Fuji).
  • 6 punktów - dla TIN (zirconia) oraz TICH (zirconia), Pacyfic Bay i Superglide-Seymo.
  • 5 punktów - Hardloy (Fuji).
  • 4 punkty - Hard (Fuji), Mialoy Pacyfic Bay oraz Hardlon "S"-Seymo.
  • 3 punkty - Titanium Oxide, Aluminium Oxide - Pacyfic Bay, Milox "T" - Seymo.
  • 2 punkty - Aluminium Oxide innych firm.
  • 1 punkt - przelotkom metalowym, nawet jeśli je pokryto azotkiem tytanu lub twardym chromem, np. Dynaflo.
  • [2013-02-03 22:22]

Jacoslaw

Nie sposób nie zgodzić się z punktacją cytowaną przez przedmówcę, jednakże nie jest prawdą jakoby przelotki Fuji SiC w ramkach tytanowych były lepsze od swoich odpowiedników w ramkach nietytanowych.  Twardość tytanu nie jest głównym kryterium dla którego zastosowano ten materiał w przelotkach. Tym kryterium jest waga tytanu a tym samym całych przelotek. Tak więc nie do każdego rodzaju wędziska przelotki fuji SiC titanium będą najlepsze a do niektórych rodzajów wędzisk będą wręcz niewskazane. Poza tym są cholernie drogie ;) Pozdrawiam.
    [2013-02-07 08:56]

ryukon1975

Zależy jak trafisz..Miałem dwa feedery Mikado przy tanim kompozytowym były dobre a przy droższym węglowym z serii Ultraviolet żyłka pocięła przelotki jakby były z masła.
    [2013-02-07 09:08]