Jakie PKD do wynajmu pontonów i sprzętu wędkarskie

/ 7 odpowiedzi
Witam
poszukuje konkretnych odpowiedzi czyli jakie PKD wybrac prz wynajmie pontonów i sprzętu wędkarskiego .W moim miescie powstaje przystań na rzece i chciałbym dodatkowo zarobic na wynajmie w/w sprzetu .Wiem że łatwo znależć PKD dla wynajmu łodzi a przecierz ponton to nie łódz dlatego wysyłam zapytanie do kolegów moze ktoś z Was prowadzi taką działalnosc i zechce pomóc .

charlesv


Pytaj urzędnika, nawet jak ktoś na forum da Ci odpowiedź, to może się okazać, że Twoi urzędnicy przepisy interpretują inaczej i będziesz miał kłopoty. (2011/11/25 00:09)

u?ytkownik57785


Pytaj urzędnika, nawet jak ktoś na forum da Ci odpowiedź, to może się okazać, że Twoi urzędnicy przepisy interpretują inaczej i będziesz miał kłopoty.
Potwierdzam. Co Urząd to inne podejście.
(2011/11/25 09:50)

grzesiek35


co urząd to inna trzoda.Szczególnie w tym kraju. (2011/11/25 15:31)

maetrix


Pytaj urzędnika, nawet jak ktoś na forum da Ci odpowiedź, to może się okazać, że Twoi urzędnicy przepisy interpretują inaczej i będziesz miał kłopoty.
Potwierdzam. Co Urząd to inne podejście.


99% daje na to że urzędnik nie będzie wiedział pod jakie PKD to podciągnąć i będzie formował całą księgę przed Tobą pytając czy to oby nie ten punkt, co do kłopotów to na pewno nie kontrolują to urząd rejestracyjny działalność(lub kolejny wpis)
Jeśli nie jest jasno określony punkt PKD - proponuje wpisać wszystkie z tej dziedziny - i tak to nic nie kosztuje.
PZDR (2011/11/25 15:49)

Bromar


 Sprawdź kolego pod tym linkiem :

http://www.epodatnik.pl/index.php/pkd

Jest tam podana cała klasyfikacja PKD 2011, chwilę Ci to zajmie ale może coś znajdziesz, ewentualnie pozostaje Ci, zasięgnięcie informacji w urzędzie gdzie zgłaszasz działalność gospodarczą, powinni Ci bez żadnych problemów udzielić informacji. (2011/11/25 16:25)

MARIUCHA81


Witam jest tak jak pisaliscie
Niestety dzis moja urzędniczka nie była w stanie mi pomóc wlepiła mi ksiege i prosze sobie poszukac i jak pan wypisze to zapraszam dodamy wpis do pana działalnosci ,stąd zapytanie do was
HeHe juz przyzwycziłem się do takiego traktowania w urzedach.Sama nie była w stanie sklasyfikować pontonu ale trudno jak sie zatrudnia po rodzinie do urzedów bez kwalifikacji to tak jest .Chyba zrobie tak jak mi poradzono wypisze całe PKD z danego  działu i bedzie git tak mi radzi ksiegowa . (2011/11/25 17:53)

Samotnik


Radzę  wiele  ostrożności !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   .  I życzę  wiele  dobrego z tej działalności .  Chłopie pilnój się  . Nie jedną firmę  wykończyli .   Trzymam kciuki  .  Pozdrawiam .    (2011/11/25 21:04)