Jakie oponki na nowy sezon?

/ 8 odpowiedzi

Witam zastanawiam się jakie oponki na nowy sezon kupić.Poprzednie oponki jakie mam to Fulda(i dziwi mnie to)ale myśle,że kupie Dunlop bo ponoć są wytrzymalsze i niezużywają się tak szybko.

Jeśli ktoś zna lepszeą firmę proszę o wypowiedzi

zaku81


nie tylko firma się liczy ale także model, a obie te firmy sa dobre. Domyślam się że chodzi ci o motocykl. Odnośnie jednośladu to zbytnio nie pomogę ale mam dobrego kolegę z roboty co mocno siedzi w motocyklach to mogę go zapytać. (2012/01/17 16:49)

jacek placekkk


Polecał bym Dunlop mam takie w audi i trzymają się bardzo dobrze fuldy miał Ojciec  to szybko się starły trzy sezony i po oponach a ja mam nadal już 4 sezon i są całkiem całkiem objeżdżę jeszcze trochę sezon napewno :)
kumpel kupił w tamtym sezonie Continental i też są bardzo dobre dużo osób je też poleca
Pozdrawiam (2012/01/17 20:39)

jacek placekkk


sory nie doczytałem że chodzi o motocykl sorki :) (2012/01/17 20:45)

SiwyDym


Witam

Kolego @zaku81 Było by miło i dzięki za chęci.

Kolego @jacek placekkk nie ma problemu:)

No tak i chodzi o oponki do motorku.

(2012/01/18 17:04)

zaku81


Witam

Kolego @zaku81 Było by miło i dzięki za chęci.

Kolego @jacek placekkk nie ma problemu:)

No tak i chodzi o oponki do motorku.

Z tego co mi mówił to wybieraj pomiędzy michelin,bidgestone, dunlop lub maxiss. ta ostatnia jest z tańszej pólki. I załóż miększą na przód a twardszą na tył. (2012/01/24 13:48)

u?ytkownik95983


... A co to ma wspólnego z wędkarstwem ?
Są po to witryny specjalistyczne, jak dla mnie to tylko zaśmiecanie takimi postami (2012/01/24 14:03)

zaku81


... A co to ma wspólnego z wędkarstwem ?
Są po to witryny specjalistyczne, jak dla mnie to tylko zaśmiecanie takimi postami

ty masz chyba mózg zaśmiecony! nie tylko wędkarstwo może być wspólną pasją! jak masz się tak wypowiadać i nie potrzebnie wpierdzielać w rozmowę która cię nie interesuje to po prostu nie wchodź na takie posty. Pozdrawiam serdecznie! (2012/01/24 18:51)

SiwyDym


Witam

Dziękuję kolego@zaku81 kupiłem już komplet dunlop'a i jestem zadowolony.pozdrawiam

(2012/01/26 17:03)