Jakie kulki proteinowe na karpia-Wisła/ujście Raby

/ 9 odpowiedzi
Jakie polecacie kulki proteinowe na karpia na Wisłe - odcinek od ujścia Raby? Lub co polecacie na jakiekolwiek ryby w tym odcinku?
wolf23

No więc co polecasz, bo napisałem to aby otrzymać odpowiedź , a nie żeby mi ktoś wysyłał emoty. (2013/05/03 19:37)

JKarp

CześćTak - najlepsze będą kulki miodowe.:-))))A tak poważnie to kup sobie zanętę na rzekę, białe robaki i czerwone.JK (2013/05/03 21:09)

u?ytkownik39933

No więc co polecasz, bo napisałem to aby otrzymać odpowiedź , a nie żeby mi ktoś wysyłał emoty.

Zadajesz kolego dziwne pytania :), to tak jak byś zadał pytanie na którym kilometrze Wisły masz położyć zestaw i jeszcze może o której będziesz miał branie,  nikt nie odpowie Ci sensownie na tak zadane pytanie. Pozdro ;) (2013/05/03 22:03)

wolf23

Dziwne???  Jakoś panowie wyżej dali radę odpowiedzieć. Spytałem się tylko jakie kulki zastosować w Wiśle (jakie najczęściej inni stosują) a ten odcinek to tak po prostu dopisałem bo być może ktoś tam już łowił.  (2013/05/04 18:50)

u?ytkownik39933

Dziwne???  Jakoś panowie wyżej dali radę odpowiedzieć. Spytałem się tylko jakie kulki zastosować w Wiśle (jakie najczęściej inni stosują) a ten odcinek to tak po prostu dopisałem bo być może ktoś tam już łowił. 

dla mnie dziwne i jak juz to jeden pan doradził Ci jakie masz używać kulki na Wisłe :) (2013/05/04 19:13)

JKarp

"Dziwne???  Jakoś panowie wyżej dali radę odpowiedzieć. Spytałem się tylko jakie kulki zastosować w Wiśle (jakie najczęściej inni stosują) a ten odcinek to tak po prostu dopisałem bo być może ktoś tam już łowił. 

dla mnie dziwne i jak juz to jeden pan doradził Ci jakie masz używać kulki na Wisłe :) "
" Moim zdaniem najlepsze kulki są Miodowe"

Michał Wilk-

I tego się trzymaj skoro nie rozumiesz normalnych odpowiedzi.JK
(2013/05/04 19:53)

Kipol

na tym odcinku najlepiej sprawdzają się kulki z łożysktylko sobie przewierć bo igłą nie dasz rady (2014/03/21 09:19)